Pavasarīgi foto: pašmāju šovbiznesa zvaigznes atklāj sezonu

3 komentāri
Pavasarīgi foto: pašmāju šovbiznesa zvaigznes atklāj sezonu
Privātie arhīvi

Beidzot arī Latvijā iestājies īsts pavasaris – brīvdienas tauta steidza baudīt pie dabas krūts, cepot gaļiņu un baudot jaukas pastaigas. Skaties.lv apkopoja pavasarīgākos kadrus no pašmāju populāro cilvēku fotoalbumiem, kuros redzams, kā elpu pie dabas krūts atgūst mūsu zvaigznes.

Lai arī populārajam mūziķim Andrim Brīnumam un blicei ”Duets Sandra” nedēļas nogalēs darba pietiek, šo viņš bija izbrīvējis, lai ar mīļo Oksanu paveiktu dārza darbus.

”Saimnieks meklē sievu” varonim un māksliniekam Ģirtam Brumsonam pavasaris sācies ar pastaigu pa mežu un tikšanos ar septiņām mežacūkām!

Tikmēr Aivariņa simpātija pavasari atklāj, izplosoties ballītē! Lasi TE!

Tautas iemīļotie ”Saimnieks meklē sievu” vīri Alfrids Lipovskis un Jānis Šmits pavasari uzsākuši pie ūdeņiem un ar mīļotajām dāmām pie sāniem. Turklāt Alfrids var padižoties ar varenu lomu!

Saimnieks Ventis savukārt pavasarīgā pastaigā pa mežu uzgājis senu zelta gredzenu!

Ar apburoši pavasarīgiem kadriem fanus palutinājušas arī dziedātājas Antra Stafecka, Aminata Savadogo, Linda Leen, Jenny May, Dināra Rudāne un Aija Andrejeva, šovu zvaigznes Kate Kantore, Krista Kļaveniece, Violeta Stepanova, Vita Taube, Aleksandra Kurusova, Sanita Rozenberga, aktrise Ieva Florence, modes personības Elita Patmalniece, Alīna Keller un Agnija Grigule, mūziķi Andris Kivičs, Nikolajs Puzikovs un Roberto Meloni, kā arī citi tautā mīļi personāži.

TOP komentāri

 • Uuuuu
  +1 +1 0

  Uuuuu

  Būtu labi, ja divreiz pārbaudītu uzvārdus cilvēkiem ,jo tie tiek uzrakstīti nepareizi .
 • Digna
  0 0 0

  Digna

  Bez Aivariņa tas nav nekāds šovbizness, viņš ir mūsu lielākā zvaigzne.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl