Paula Freimane vairs neslēpj jaunās attiecības

Pievienot komentāru
Paula Freimane vairs neslēpj jaunās attiecības
INSTAGRAM

Lai arī pēc šķiršanās no bijušā drauga, fitnesa trenera Pētera Rumpja, populārā trenere un pavārgrāmatas autore Paula Freimane izteicās, ka ar kolēģiem no fitnesa vairs attiecības neuzsāks, sirdij nepavēlēsi. Jau kādu laiku Paulas sirds pieder trenerim Arvim Mazurovam, un abi vairs neslēpj pieķeršanos viens otram.

To, ka Paulu un Arvi saista kas vairāk par darba attiecībām, fitnesa draugi pamanīja jau aizvadītā gada nogalē, kad abu pārstāvētais ”Only Private Fitness Club” ievietoja savā ”Instagram” profilā bildes un video, kur abi mīļi pozē kopā, gan reklamējoties kā treneri.

Ik pa brīdim kāds no abu sekotājiem manīja viena vai otra ”Instagram” stāstiņos nozibam attēlus, kas liek domāt, ka pāri saista kas vairāk nekā darba attiecības.

Nu Paula ievietojusi ”Instagram” seksīgu attēlu apakšveļā, ko Arvis parakstījis ar tekstu ”My queen” un sirsniņām. Paula atbildējusi puisim, publiski nosūtot veselu lērumu sirsniņu un skūpstu simboliņu.

View this post on Instagram

Keep your face to the sunshine and you cannot see a shadow. 🌸🌤

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on

Lai arī šādas publiskas izpausmes liecina, ka pārītis par attiecībām ir pārliecināts un nejūt vajadzību slēpties, acīmredzot trenere ir mācījusies no iepriekšējās pieredzes. Ja, esot iepriekšējās attiecībās, viņa regulāri publicēja mīļbildītes, šo stāstu viņa acīmredzot izlēmusi sargāt un īpaši neafišēt.

Abi ar mīļoto kopā jau manīti arī publiskos pasākumos, bet speciāli ”zīmēties” fotokameru priekšā Paula un Arvis nesteidzas.

View this post on Instagram

‼️Par pašapziņu! Nodarbošanās ar sportu padara cilvēku pārliecinātāku, un tas ir fakts! Piekritīsiet, ka visbiežāk cilvēks dodas uz sporta zāli, lai kļūtu pievilcīgāks. Treniņu procesā figūra kļūst arvien tvirtāka, atlētiskāka un līdz ar to pieaug arī pārliecība par savu izskatu. Turklāt mēs varam droši teikt, ka fitness padara cilvēku aktīvāku visādā ziņā: 🔓paaugstinās testosterona līmenis, kas nozīmē palielinātu seksuālo aktivitāti gan vīriešiem, gan sievietēm, 🔓adrenalīna līmenis normalizējas, kas nozīmē nervozitāte samazinās un paaugstinās fokuss 🔓paaugstinās serotonīna un endorfīna līmenis, kas nozīmē vairāk prieka un laba garastāvokļa, kā rezultātā palielinās dopamīns un palielinot dopamīna līmeni, pastiprinās vēlme pēc jaunām idejām un mērķiem. 🔓kopā ar to pieaug pievilcība. Spriediet pats, ja kādam mirdz acis no liela skaita pēc vēlamajiem mērķiem, viņš ir fiziski spēcīgs un izturīgs. Sporta zāle ir unikāla vieta, kur var strādāt ar savu ķermeņi un dvēseli! ❤️

A post shared by Arvis Mazurovs (@arvismile) on