”Patiesības spoguļa” Lauras konflikts ar māti: ģimenes draugs nāk klajā ar atklātu stāstu par Amolu sievietēm

39 komentāri
”Patiesības spoguļa” Lauras konflikts ar māti: ģimenes draugs nāk klajā ar atklātu stāstu par Amolu sievietēm
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skaties.lv nedēļas sākumā publiskoja ”Patiesības spoguļa” zvaigznes Lauras Amolas stāstu par to, kā viņas laimi it kā postīt cenšas tuva radiniece. Nu pie Skaties.lv vērsies ģimenes ilggadējais draugs Māris Lūsis, kurš redzējis meiteni uzaugam, zina, ap ko grozās lieta, un vēlas aizstāvēt cilvēku, kurš absolūti nepelnīti nonācis nežēlastībā šajā situācijā. Tā ir Lauras mamma Līga.

Skaties.lv publiskoja stāstu, kurā Lauras radiniecei tiek pārmesta jaukšanās meitenes jaunajā dzīvē. Stāstu lasi TE!

Lai arī Skaties.lv nepubliskoja sievietes vārdu, zinātājiem uzreiz skaidrs – ”Patiesības spoguļa” zvaigzne sastrīdējusies pati ar savu miesīgo mammu Līgu Amolu.

Lai aizstāvētu sievieti, kura viena pati uzaudzinājusi Lauru, pie Skaties.lv ar atklātu stāstu vērsās ģimenes draugs Māris.

”Pazīstu šo ģimeni jau 18 gadus un, izlasot Lauras stāstu, nespēju palikt vienaldzīgs – uzskatu par savu pienākumu aizstāvēt sievieti, kura nav pelnījusi tādus apmelojumus – Lauras mammu.

Varbūt Lauras stāstā ir daļa taisnības, katrā ģimenē jau ir kādi konflikti, taču tas, ko varu teikt – lielākā daļa no tā ir klaji meli.

Cepuri nost Lauras mātei – sievietei, kura viena pati ir uzaudzinājusi divus bērnus, kas mūsdienu apstākļos ir teju varoņdarbs, kura visu Lauras bērnību cīnījās, lai meitenei viss būtu. Tas, ko viņa tagad saņem no Lauras pretī – viņa to nav pelnījusi,” uzsver ģimenes draugs.

Kā atklāj Māris, Laura ir diezgan slinks bērns, kas mammas labo sirdi iemanījies izmantot savā labā, bet tad, kad netiek dancots pa viņas stabulei – sit kāju pret zemi jeb šajā gadījumā, publisko briesmu lietas pati par savu mammu interneta komentāros.

”Laura aizgājusi tik tālu, ka anonīmi sarakstījusi komentārus par to, ka māte viņu un viņas māsu fiziski un morāli ietekmē. Ziniet, ja tas tā būtu, kas liedz Laurai par to ziņot un tad viņas mazā māsa mātei jau būtu sen atņemta.

Ja tas tā būtu, kāpēc Laura klusē?” jautā ģimenes draugs, kurš var apliecināt – Līga ir jauks cilvēks, kas pret nevienu bērnu nespētu pacelt roku, kur nu vēl pati pret savu atvasi. Gluži otrādi.

”Cik reizes mamma ir, atvainojos, ”vilkusi Lauru ārā no sūdiem”, glābusi no nelabvēlīgām kompānijām? Tikai pateicoties mammai, Laura šobrīd dzīvo normālu dzīvi – viņa nav aiz restēm, nodzērusies vai nelieto narkotikas. Apbrīnoju Lauras mammu par to, kā viņa allaž cīnījusies par saviem bērniem.

Tieši tāpēc man sāpīgi, ka Laura medijos mammu padarījusi par kaut kādu nezvēru. Viņa to nav pelnījusi,” tā ģimenes draugs.

Vīrietis uzskaita situācijas, kurās mamma atdevusi visu, lai glābtu savu meitu no nebūšanām. Pagājušā gada pavasarī, kad Laura ar savu tā laika līgavaini Mārtiņu bija devusies peļņā uz Nīderlandi, tieši mamma bija tā, kura paņēma kredītu, lai meita, izlēmusi, ka darbs viņai tomēr par smagu, drīz varētu atgriezties mājās. (Šo lietu lasi TE!)

”Mamma ielīda parādos, lai glābtu savu meitu. Jo kurš gan cits palīdzēs, ja ne mamma,” tā Māris.

Līga ilgstoši uzturējusi un devusi pajumti savai meitai, kurai te viens, te otrs darbs atkal licies par grūtu.

Jā, vienubrīd mamma sapratusi, ka laiks rīkoties drastiski un pieprasījusi pieaugušajai meitai sākt pašai strādāt un maksāt īri par istabu, taču tas bijis pašas Lauras labā – cik ilgi jauna, darbspējīga sieviete pa gultu vārtīsies mammas maizē?

Lauras mamma metās aizstāvēt meitu arī publiski, kad ar skandālu izira viņas atttiecības ar Mārtiņu. Mammas atklāto stāstu meitas aizstāvībai joprojām var lasīt TE.

Kā zina stāstīt Māris, Laura brīžos, kad vajadzīga nauda vai ēdamais, allaž atceras mammu, taču tagad, kad pati dzīvo Gērnsijā un mamma cenšas atvasīti sazvanīt, lai noskaidrotu, kā viņai klājas, uzskata to par jaukšanos savā dzīvē un sievieti, kas viņu uzaudzinājusi, atstumj, tā vietā meklējot ģimeni nepareizos cilvēkos.

Ģimenes draugs uzskata, ka labākais, ko Laura var darīt šajā situācijā, ir nevis anonīmi zākāt mammu internetā, bet gan vienkārši piezvanīt mammai un izrunāties. Jo, lai arī mamma meitu sazvanīt centusies neskatāmas reizes, pati Laura šo mēnešu laikā ar mammu nav centusies sazināties.

”Arī šajās mātes un meitas attiecībās kā jau jebkurā ģimenē ir bijuši konflikti. Taču, lai par ko arī būtu strīds, Lauras mamma nekad nav atstūmusi meitu. Šaubos, ka viņa atstums viņu šoreiz.

Viss, kas nepieciešams – mainīt attieksmi pret cilvēku, kas viņu vienu uzaudzinājis, atdodot visu. Nedrīkst mammu novērtēt tikai tad, kad vajag naudu vai ēdienu, jāatceras mammai piezvanīt arī tāpat vien.

Ja sāksi uz labu atdarīt ar labu, visas durvis vērsies vaļā,” Laurai vienkārši piezvanīt mammai, atvainoties par ievārīto putru un salīgt mieru iesaka Māris. Viņš tic – Lauras mamma piedos un viss būs kārtībā. Vajag tikai paspert solīti pretī un atvainoties. Un kad gan vēl, ja ne Ziemassvētku laikā?