Pasauli sanikno daiļava, kura meitas klātbūtnē veic injekciju dupsī

3 komentāri
Pasauli sanikno daiļava, kura meitas klātbūtnē veic injekciju dupsī
MEGA/SCANPIX

Īpatnējā veidā pievērst pasaules uzmanību izdevies ar plastiskajām operācijām apsēstajai amerikānietei Farai Abrahamai. 26 gadus vecā daiļava, kura zināma ar kāri izrādīt sava auguma dotumus, nesen kārtējo reizi bija nolēmusi uzlabot pēcpusi. Pasauli saniknojis fakts, ka procedūra veikta viņas deviņus gadus vecās meitas klātienē.

Fara Abrahama, kura pasaules slavu iemantoja, piedaloties pretrunīgi vērtētajā TV šovā “Teen Mom” jeb “Pusaugu mamma” un 24 gadu vecumā veicot jau trešo krūšu palielināšanas operāciju, pagājušajās brīvdienās kopā ar meitu Sofiju bija devusies izklaidēties melomānu iecienītajā ”Coachella” mūzikas festivālā.

Lai uz ballīšu zvēru fona apetītlīgās daiļavas auguma dotumi būtu vēl vairāk pamanāmi, stundu pirms došanās uz Kolorado tuksnesi, kur noris festivāls, Abrahama nolēma veikt kārtējo procedūru, kas ļautu uzlabot dupša formu.

Ar video no citkārt intīmā brīža daiļava padalījusies vietnē ”Instagram”, kur tas izpelnījies fanu nosodījumu. Ne visi viņas sekotāji ir vienisprātis, ka infekcijas veikšanu klātienē būtu jāvēro TV zvaigznes deviņgadīgajai meitai.

Fakts par fanu nopēlumu gan nekādā veidā nav mazinājis Abrahamas vēlmi izrādīties. Īsu brīdi pēc ierašanās mūzikas festivālā viņa jau niecīgā bikini pozējusi, laiskojamies pie sava peldbaseina.