Pasaules šovbiznesa karstākais pārītis kļuvis par vecākiem

Pievienot komentāru
Pasaules šovbiznesa karstākais pārītis kļuvis par vecākiem
REUTERS / SCANPIX

Ar priekpilniem jaunumiem nākuši klajā amerikāņu supermodele, ”Victoria’s secret” apakšveļas šovu zvaigzne Džidži Hadida un viņas mīļotais vīrietis angļu dziedātājs Zeins Maliks – pāris kļuvis par vecākiem pirmdzimtajam bērniņam.

Par ģimenes pieaugumu plašākai sabiedrībai abi pavēstījuši ar sociālo tīklu starpniecību. Kādreizējās puišu grupas ”One Direction” dalībnieks un tīņu elks Zeins Maliks (27) vietnē ”Twitter” publicējis melnbaltu bildīti, kurā redzama pavisam mazītiņa bērna rociņa, kas satvērusi vīrieša pirkstu.

”Mūsu mazulīte ir ieradusies, veselīga un skaista. Nav iespējams izteiktu vārdos to, kā šobrīd jūtos. Mīlestība, ko jūtu pret šo mazo cilvēciņu, ir ārpus manas saprašanas,” raksta laimīgais tētis.

Kā saviem “Instagram” sekotājiem atklājusi Hadida, meitiņa nākusi pasaulē brīvdienās: “Mūsu meitene pievienojās mums nedēļas nogalē, un viņa jau ir mainījusi mūsu pasauli.”

To, ka ģimenē gaidāms pieaugums, viena no ietekmīgākajām modelēm pasaulē Džidži Hadida (25) pavēstīja aprīlī, kad piedalījās populārajā amerikāņu šovā ”The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Sarunu šova vadītājam topošie vecāki atzina, ka ir ”priecīgi un pateicīgi par visiem labajiem vēlējumiem un atbalstu”.

Hadida un Maliks attiecības uzsāka 2015. gadā.