Pasaules ”Instagram” elks: 53 gadus vecais itāļu ”dejojošais pleibojs” Džanluka sagaidījis pirmdzimto

9 komentāri
Pasaules ”Instagram” elks: 53 gadus vecais itāļu ”dejojošais pleibojs” Džanluka sagaidījis pirmdzimto
INSTAGRAM

Pandēmija, ierobežojumi un jaunā pasaules kārtība ieviesusi korekcijas arī pasaules mežonīgāko ballīšu zvēru ikdienā. Viens no tiem ir arī itāļu miljonārs Džanluka Vaki, ko ”Instagram” draugi allaž atpazinuši kā aptetovētu un ņipri dancojošu tēvaini, jaunu dāmu mīluli. Džanluka 53 gadu vecumā beidzot ir ”nomierinājies”  – kopā ar savu 29 jauno sieviņu sagaidījis pirmdzimto, viņš nu bauda ģimenes laimi. Protams, ar miljonāra cienīgu vērienu un neaizmirstot visu atrādīt faniem.

53 gadus vecais itāļu miljonārs Džanluka Vaki ir viens no tām interneta superzvaigznēm, par kuru ”Instagram” auditorijas domas dalās divās krasi atšķirīgās daļās.  Gandrīz 20 miljoni ļaužu no visas pasaules, tostarp, prāvs pulciņš latviešu, seko viņam ”Instagram”, sajūsminās par Džanlukas aptetovēto torsu, ko viņš vislabprātāk izrāda pavedinošos deju video, un pat nejautā, kāds ir šī neprātīgi dejojošā onkuļa vēstījums, jo ir skaidrs, ka garastāvokli uzlabot sekotājiem viņš māk.

Otra puse savukārt izbrīnā iepleš acis, kad ”Instagram” ieteiktajos profilos jau kārtējo reizi izlec neprātīgi smaidošs, nereti puskails onkulis, kurš bez brīdinājuma šokē ar pēkšņu riesta deju.

Kā atklāj pasaules mediji, Džanluka ir 53 gadus vecs itāļu izcelsmes biznesmenis. Sava luksusa dzīvesstila dēļ viņš ārvalstu presē iesaukts par ”pleibojopīti”. Tiesa, nekāds opis viņš nav – peldkostīmos tērptās daiļavas, kuras spieto ap Džanluku un kuras skauģi nereti uzskata par viņa meitām, patiesībā ir viņa brūtītes.

Viena no šīm skaistulēm – 29 gadus vecā modele Šārona Fonseka no Venecuēlas parūpējusies par pavērsienu, ko Džanlukas fani negaidīja. Apburošajai jaunajai sievietei izdevies trakojošo Džanluku ”nolikt pie vietas” – pagājušā gada izskaņā Šārona dāvāja Džanlukam pirmdzimto un nu viņa ”Instagram” profilā riesta danču klipiņi burtiski cīnās ar ģimeniskām bildēm, kurās miljonārs pauž savu sajūsmu par ilgi gaidīto ģimenes laimi.

Kamēr daļa fanu sajūsmā uzgavilē un dēvē abus par sapņu pāri, Džanlukam netrūkst arī kritiķu. Daļa sabiedrības Džanlukas izdarības sauc par infatilām un virtuāli izsaka līdzjūtību Šāronai.

Īpašu sašutumu pāra sektājos izraisījis fakts, ka jaunajai sievietei kopā ar Džanluku nācies mesties riesta dejā pat slimnīcas palātā īsi pirms dzemdībām, lai Džanluka varētu varētu nodemonstrēt pasaulei, ka ģimenes pieaugums kuru katru brīdi būs klāt.

Sievietes visā pasaulē cēla trauksmi arī vērojot, kā jaunā māmiņa īsi pēc dzemdībām tā vietā, lai atpūstos, tiek iesaistīta Džanlukas deju klipiņos, demonstrējot, kā priecājas par bēbīti.

Tiesa, vismaz pagaidām nešķiet, ka pašai Šāronai būtu iebildumi. Jaunā sieviete tikai pacietīgi smaida kamerā, ļaujoties kārtējai Džanlukas neprātīgajai idejai, un fani turpina viņa ierakstus apbērt vai nu ar ”patīk” sirsniņām vai kritiku, kura Džanluku satrauc mazāk – viņa fanu loks aug teju ģeometriskā progresijā, un tas motivē pleiboju ”strādāt” vēl aktīvāk.

9 komentāri