Pasaulē nākusi Magones Burkas meitiņa

37 komentāri
Pasaulē nākusi Magones Burkas meitiņa
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Drīz pēc savas pirmās dzejas grāmatas izdošanas šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka laidusi pasaulē arī savu pirmo meitiņu. Mazulīte piedzimusi Madonas slimnīcā un, iespējams, tiks saukta par Latviju.

”Ar lielu prieku un lepnumu vēlamies paziņot, ka esam sagaidījuši savu ilgi gaidīto un loloto meitiņu peciņu! Mazā piedzima kā branga meitenīte – 53 cm gara un 3800 g smaga,” drīz pēc dzemdībām ziņo Magone.

Tieši pirms dzemdībām Magone līksmo ”Erotā” – lasi TE!

Kā atklāj dzejniece un šovu zvaigzne, dzemdības bijušas harmoniskas, tajās piedalījies arī viņas vīrs, lietuvietis Žanis Šutovs jeb Šu.

”Neatsverami īpaši liels paldies Madonas slimnīcas personālam par rūpēm un iespēju piedzīvot ūdens dzemdības! Mēs visi jūtamies lieliski un labi,” stāsta nu jau četru bērnu mamma.

Magonei jau ir trīs dēli – Roberts kopā ar savu tēvu dzīvo Anglijā, bet Magones un Žaņa ģimenē aug ”Saimnieks meklē sievu” kaislību rezultātā dzimušais Raimonds Saulgaitis un abu kopīgais dēliņš Fēnikss, kurš nosaukts, iedvesmojoties no balta autobusa.

Magone Skaties.lv jau sen pauda vēlmi reiz laist pasaulē meitenīti, un nu tas ir noticis. Meitenītes vārds vēl nav oficiāli zināms, taču iepriekš dzejniece paudusi vēlmi mazulīti nosaukt par Latviju Šu.

Kā Skaties.lv nu atklāj dzejniece, Latvija visdrīzāk būs meitenītes otrais vārds. Viņa aicina visus Skaties.lv lasītājus kopā minēt, kāds būs pirmais vārdiņš, kurš tiks ielikts mazulītei – izsaki savas domas komentāros arī tu!

Skaties.lv pievienojas sveicējiem un vēl mazulītei veselību, bet māmiņai un tētim – pacietību audzinot!
37 komentāri