Pasaulē nācis vēl viens britu karaliskais bēbis – princeses Eiženijas dēls

0 Komentāru
Pasaulē nācis vēl viens britu karaliskais bēbis – princeses Eiženijas dēls
REUTERS/SCANPIX

Saviļņojošs notikums šonedēļ piedzīvots britu karaļnamā – Jorkas hercogu pāra meita, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II mazmeitas princese Eiženija laidusi pasaulē dēliņu.

Princeses Eiženijas un viņas vīra Džeka Bruksbenka pirmdzimtais nācis pasaulē otrdien, 9. februārī, pulksten 8.55 no rīta Portlendas slimnīcā Londonā. Kā vietnē “Twitter” pavēstījis Britu karaļnams, puisēns dzimšanas brīdī svēris astoņas mārciņas.

Šoreiz izpalikusi tradicionālā pulcēšanās pie slimnīcas, kuras laikā karaliskās ģimenes locekļi jaundzimušos pirmo reizi atrāda plašākai sabiedrībai un pozē fotogrāfiem un mediju pārstāvjiem.

Taču britu karaļnama faniem nav iemesls skumt – 30 gadus vecā princese Eiženija pirmdzimto atrādījusi sociālajos tīklos. Viņa savā “Instagram” foto blogā publicējusi melnbaltu bildīti, kurā redzams, kā jaunie vecāki tur mazulīša rociņu.

Zēns, kura vārds pagaidām vēl nav zināms un kurš ir 11. rindā uz Lielbritānijas troni, ir karalienes Elizabetes II un prinča Filipa devītais mazmazbērns un Eiženijas vecāku prinča Endrū un Sāras Fergusones pirmais mazbērns.

Princese Eiženija un viņas mīļotais vīrietis Džeks Bruksbenks apprecējās 2018. gada oktobrī. To, ka ģimenē gaidāms pieaugums, pāris izziņoja pērnā gada septembra nogalē.

0 Komentāru