Pasakaini foto: 2017. gada skaistākās slavenību kāzas

4 komentāri
Pasakaini foto: 2017. gada skaistākās slavenību kāzas
Skaties.lv

2017. gada kāzu tendence Latvijas populāro cilvēku vidu bija – labāk šaurākā lokā, bet sirsnīgākā gaisotnē. Skaties.lv apkopoja slavenību kāzas, kuras šogad izraisīja sabiedrības lielāko interesei un kuru fotoalbumi apliecina – šis notikums paliks ne tikai laimīgā pāra, bet arī visu viesu atmiņā uz mūžu mūžiem.

Magones svinības Londonā

Par gada kāzām viennozīmīgi var dēvēt ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones (bijušās Burkas) laulības Londonā ar lietuvieti Zanu Šutovu.

Vairāk kā gadu tika runāts par šīm kāzām, un sākotnēji baumoja, ka līgavainis ir itāļu tautības. Brīdī, kad fani jau bija zaudējuši cerības, ka tas tiešām notiks, Magone apprecējās, uz kāzām ielūdzot arī Skaties.lv.

Apskati fantastiskus foto ar Magoni un Zanas Haidparkā ŠEIT!

Vispirms Magone un viņas izredzētais ”jā” vārdu teica likuma priekšā, oficiāli salaulājoties vienā no Londonas dzimtsarakstu nodaļām 20. oktobrī.

Pēc tam solījums tiks izteikts Dieva priekšā Kensingtonas baznīcā, bet skaistais notikuma tiks atzīmēts ar vakariņām ”Daugavas Vanagu” Fonda viesu namā. Kāzu tematika un krāsa bija ”viegls debesu zilums”, un svinības notika sirsnīgā draugu lokā.

”Nav jau viesu skaitam nozīme, bet ar kādu dvēseles staru nāk,” Skaties.lv uzsvēra jaunā sieva.

Dzērumu pāra laulības pēc šķiršanās

Tikpat lielu intrigu kā Magone par savām kāzām bija uzbūris slavenais Dzērumu pārītis jeb Laura Amola, pēc kāzām Bankevica, un viņas Mārtiņš.

Maija vidū pāris skaļi paziņoja par šķiršanos. ”Esmu aizvēris šīs durvis, bet ticu, ka tagad man atvērsies citas, labākas. Man, protams, sāp, taču jādzīvo tālāk,” apņēmības pilns bija Mārtiņš. Vairāk par skandalozo šķiršanos lasi TE!

Taču īstai mīlai neiespītēsi! Apmēram nedēļu pēc ziņas par Lauras un Mārtiņa šķiršanos pie Skaties.lv vērsās lasītāja Monta, ziņojot, ka manījusi Lauru un Mārtiņu tirdzniecības centrā ”Spice”.

Abi draudzīgi izvēlējušies dārzeņus ”Rimi”. Mārtiņš stūmis bagātīgi piekrautu iepirkumu grozu, bet Lauras rokās rotājies krāšņu ziedu pušķis. Bildes no randiņa lielveikalā skati te!

Galu galā pašķiršanās pāra attiecības tikai atsvaidzināja – 2. septembrī Rīgas pilsētas Austrumu dzimtsarakstu nodaļā abi apprecējās.

”Ugunsgrēka” Gatis vienlaicīgi apprecas dzīvē un seriālā

Šopavasar noslēdzās ēra pašmāju televīzijā – 19. maija vakarā kinoteātrī “Splendid Palace” uz lielā ekrāna tika izrādīta “UgunsGrēka” pēdējā sērija, kurā viens no galvenajiem notikumiem bija Gata un Danas kāzas. Drīz pēc tam Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris sievu apņēmis arī īstajā dzīvē.

Par Mārtiņa Brūvera sievu kļuvusi Latvijas Kultūras Akadēmijas radošā darbības centra vadītāja un producente Monta Kononova. Jaunā sieva pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Montu Brūveri.

Pāris jāvārdu viens otram teica 6. jūlijā. Par savu kāzu vietu abi bija izvēlējušies skaisto viesu namu “Bēršas”, bet ceremonija notika zem klajas debess.

Evitas un Aivara latviskās kāzas

Šovs, kura uzdevums bija palīdzēt rutīnā iestigušiem pāriem – ”Patiesības spogulis” – savu uzdevumu veica godam. Divi no astoņiem pāriem pēc šova apprecējās. Viens ir jau minētais Dzērumu pārītis, bet otrs – sirsnīgie Evita un Aivars. Svinot abu mīlestību, augustā notika īstas sapņu kāzas.

”Kā jau allaž, šai vasarai bija paredzētas citas lietas, ko darīt, un precēšanās droši vien atkal tiktu atlikta uz vēlāku laiku. ”Patiesības spogulim” ir galvenais nopelns – pēc dalības šovā sapratām, cik svarīgi tomēr apprecēties,” Skaties.lv pēc kāzām pastāstīja Aivars.

Pāris salaulājies “zagsā”, pēc tam devies uz Garozas pamatskolu veikt īpašo līdzināšanas rituālu, bet svinības visas nakts garumā notikušas viesu namā Jelgavas novadā.

Kristapa Vildes svinības pie jūras

Ar īpaši skaistu kāzu albumu šogad var lepoties arī viens no populārākajiem pašmāju fitnesa treneriem un veselīga dzīvesveida aktīvistiem, titula ”Misters Latvija 2014” īpašnieks Kristaps Vilde. Kristaps 19. maijā iestūrēja laulības ostā, apprecot savu mīļoto Ingu.

Abi vēlējušies mazas, sirsnīgas kāzas pašu tuvāko cilvēku lokā kaut kur pie ūdeņiem. Izlemts svinēt pie jūras.

Kristaps atklāj, ka iepriekš, taujājot draugiem par to, kas tad mainās pēc kāzām, saņēmis atbildes, ka nekas daudz jau nemainās – tikvien kā viens pirksts smagāks par pārējiem, jo gredzens pirkstā. Nu viņš pats pārliecinājies, ka mainās ļoti daudz.

”Es iekšēji jūtu diezgan lielas izmaiņas, un arī Inga saka to pašu.

Ir tāda vēl lielāka drošības sajūta – pilnīgi neiznīcināma. Kad tu apzinies – jūs esat vīrs un sieva, jums ir sava ģimene. Jūs esat viens vesels un spējīgi uz jebko.

Nav vairs citas izvēles kā kalnus gāzt,” emocijās dalās treneris.