Par sensāciju kļūst Katrīnes Saulietes jaunās ģimenītes pirmais foto

6 komentāri
Par sensāciju kļūst Katrīnes Saulietes jaunās ģimenītes pirmais foto
INSTAGRAM

Siltais septembris daudzus tautiešus mudinājis turpināt baudīt vasaras priekus, un arī sabiedrībā zināmi ļaudis nebeidz sajūsmināties par jauko laiciņu.

Nedēļas nogalē ietekmīgā pašmāju ”influencere” un biznesmene Katrīne Sauliete atbalstītājiem par prieku savā “Instagram” foto blogā publicējusi skaistu ģimenes fotogrāfiju.

Momentuzņēmums tapis izbrauciena laikā ar jahtu pa Daugavu, un bildītē Katrīne mīļi pozē kopā ar sev vistuvākajiem cilvēkiem – jauno draugu pilotu Pēteri Vasiļevski un abām meitām Keriju un Kortniju.

Jāatzīmē, ka, lai gan Katrīne un Pēteris ir kopā jau gandrīz piecus mēnešus, šī ir pirmā reize, kad Sauliete publiskojusi bildīti, kurā viņa tikusi iemūžināta kopā ar mīļoto vīrieti un savām atvasēm.

“Ideāls septembris,” viņa raksturojusi savas sajūtas, un tam piekrituši daudzi viņas fani. Īsā laikā kadrs kļuvis par īstu apjūsmas objektu – ļaudis to apbēruši ar tūkstošiem sarkano “patīk” sirsniņu un komentāros pauduši, cik skaisti un laimīgi četrotne izskatās kopā.

Atgādinām, ka Katrīnes un par viņu septiņus gadus jaunākā Pētera mīlasstāsts gaismā nāca maijā – nepilnus piecus mēnešus pēc tam, kad kļuva zināms, ka izjukusi viņas un hokejista Kaspara Saulieša laulības dzīve.