Par ”Mini Miss Latvija 2021” kronēta septiņus gadus vecā Daniela Voiškune

Par ”Mini Miss Latvija 2021” kronēta septiņus gadus vecā Daniela Voiškune
PUBLICITĀTES FOTO

19. jūnija pēcpusdienā norisinājās ”online” konkursa ”Mini Miss Latvija 2021” fināls, kurā par uzvaru sacentās mazas princeses no visas Latvijas. Beigu beigās žūrija un balsotāji izlēma, ka uzvaras kronis šogad pienākas septiņus gadus vecajai Danielai Voiškunei.

Žūrija un ikviens interesents varēja novērtēt meiteņu fotogrāfijas kategorijās – tautumeita, princese un pasaku tēls. Tā bija iespēja, ielūkoties jauno dāmu fantāzijas, izdomas un radošuma bagātībā.

Kronēta Latvijas skaistākā sieviete! Par ”Mrs.Latvija 2020/2021” kļuvusi Līga Jenča-Salcēviča

Fotogrāfiju tapšanas mērķis bija veicināt patriotismu, radīt vēlmi izzināt pasakas, kā arī parādīt, ka ikviena jauna meitene ir princese, atliek tikai to saskatīt sevī.

Tika vērtēti arī meiteņu meiteņu talanti – dalībnieces dziedāja, dejoja, zīmēja un citos veidos pārsteidza kompetento žūriju.

Beigu beigās uzvaras kroni un lentu ieguva septiņus gadus vecā Daniela Voiškune, kura bija ļoti laimīga par savu uzvaru un teica paldies žūrijai un ikvienam, kurš nobalsoja par viņu.

”Man prieks par konkursu, par meitenēm, par iespēju radīt svētkus bērniem un viņu vecākiem, radīt smaidus sejās. Prieks, ka Latvijā ir tik daudz talantīgu, mazu meiteņu. Meiteņu, kuras mīl savu valsti, ciena pieaugušos, ir radošas un labprāt attīsta fantāziju, lasot pasakas,” tā konkursa organizatore Kristīne Lindenblate.

Apsveicam meitenes ar dalību konkursā!