Pamelas Andersones jaunais vīrs neesot viņas miesassargs. Slavenā aktrise apsūdzēta ģimenes izjaukšanā

0 Komentāru
Pamelas Andersones jaunais vīrs neesot viņas miesassargs. Slavenā aktrise apsūdzēta ģimenes izjaukšanā
IMAGO/FUTURE IMAGE/SCANPIX

Aktrises Pamelas Andersones ”lokdauna” mīlas dēka ar viņas “miesassargu” Denu Heihurstu nav romantiska idille, kā tā tikusi pasniegta plašākai sabiedrībai, nu pavēstījusi vīrieša bijusī mīļotā.

Šonedēļ pasaules mediju uzmanības lokā nonākušas 53 gadus vecās ”Baywatch” zvaigznes Pamelas Andersones Ziemassvētkos notikušās sestās kāzas ar piekto vīru. Taču, kā nu paziņo aktrises jaunā laulātā drauga bijusī dzīvesbiedre Kerija, Andersone vainojama viņas ģimenes izjaukšanā.

42 gadus vecā Kerija apgalvo, ka viņa joprojām bija attiecībās ar Denu, kad aktrise viņu savaldzināja.

Kerijas un Dena attiecības ilga piecus gadus, un abi kopā audzināja divus bērnus.

“Ir skumji, ka cilvēki to svin un priecājas,” par nesen notikušajām kāzām laikrakstam ”The Sun” saka Karija, “kaut viss sākās ar viltu un iesaistīto cilvēku dzīvju sagraušanu.”

”Mēs visu darījām kopā – ģimenes brīvdienas, ģimenes makšķerēšanas izbraucieni, kopīgi strādājām pie ģimenes projektiem. Mēs vienmēr bijām mēs,” klāsta Kerija un neslēpj – nu viņa un bērni jūtas nodoti.

Kerija arī apgalvo, ka Dens nav Pamelas miesassargs, bet gan meistars, kuru viņa bija nolīgusi mājas darbos.

Pēc viņas teiktā, Dens pie slavenās aktrises sāka strādāt 2019. gada rudenī un sākumā viņš pat zobojies par viņas ”trako” personību un prasībām.

Taču viss mainījās pagājušā gada martā, kad Dens sāka pavadīt vairāk laika kopā ar Pamelu, kamēr Kerija turpināja rūpēties par abu bērniem.

Sākumā Dens attiecības ar Pamelu noliedza, taču vēlāk atzina, ka ir ”pārkāpis robežu”.

”Dens lūdza “laiku, lai noskaidrotu lietas”, bet viņa attiecības ar Pamelu turpinājās, un jūlijā viņš pārcēlās pie viņas,” atklāj Kerija.

Pēc Pamelas stāstītā, kāzas notikušas ar ģimenes un draugu svētību, taču Kerija to apstrīd: “Uz kāzām neviens netika uzaicināts.”

Kerija piebilst: “Viņš var būt ļoti manipulatīvs, tāpēc savā ziņā viņi abi ir kā radīti viens otram, bet es šo savienību neuzskatu par ilgstošu. Es būtu ļoti pārsteigta.”

0 Komentāru