Oficiāli šķirta Ginta un Jutas Valdmaņu laulība

2 komentāri
Oficiāli šķirta Ginta un Jutas Valdmaņu laulība
INSTAGRAM

25. aprīlī par šķiršanos paziņoja fitnesa skaistuļi Juta un Gints Valdmaņi. Nu fitnesa treneris apstiprina faniem, ka laulība šķirta arī oficiāli un atpakaļceļa nav.

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Gints uzsver, ka viņš un Juta ir palikuši draugi. Viss ir kārtībā, Juta nāk uz sporta zāli, kurā viņš darbojas, viņi ikdienā sarunājas un arī sarakstās.

Labāk būt brīvam vai aizņemtam? Atbild Gints Valdmanis

”Mūsu pēdējā kopbilde.” Par šķiršanos paziņo fitnesa skaistuļi Juta un Gints Valdmaņi

Fitnesa treneris piebilst, ka viņi ar Jutu ir ne tikai pašķīrušies, bet viņu laulība ir šķirta oficiāli un nu viņi dzīvo tālāk katrs savu dzīvi – atsevišķi.

Melno kaķi, kas bieži redzams Jutas fotogrāfijās, vai ”Instagram” stāstos, bijušie mīlnieki sauc par labāko, kas noticis ar viņiem.

Gints apzinās, ka dzīvnieks nav miris, ka ir labās rokās, ir ļoti mīlēts un apgādāts.

”Nevaru būt egoists un tikai, ka es! Viņam dzīvē viss ir kārtībā, viņš ir mīlēts, un man ar to pietiek,” par mājdzīvnieku pastāsta Gints.

Fitnesa treneris jau sen nav izjutis vientulības sajūtu, jo vienmēr uzskatījis, lai būtu laimīgs cilvēks, ”caurums” jāaizlāpa pašam, to nevar darīt ar citu cilvēku.

Cits cilvēks radīs ilūziju, ka viss ir kārtībā, ka ir laime, bet ilūzija nav patiesība – laimi var iegūt tikai caur sevi, ne caur citu personu.

Gints pamāca būt vienmēr kompānijā ar sevi, jo tas nozīmē – vienmēr būt labā kompānijā!

Tik laimīga kā šobrīd Juta Valdmane nav jutusies nekad! Skaistule uzmirdz īpaši seksīgā tēlā

2 komentāri