”Normāli to saprast nevar.” Kivičs un Skulme izskaidro, kāpēc tapa vienādie tetovējumi un atrāda procesu

16 komentāri
”Normāli to saprast nevar.” Kivičs un Skulme izskaidro, kāpēc tapa vienādie tetovējumi un atrāda procesu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šobrīd aprunātākais Latvijas šovbiznesa pāris – māksliniece Liene Skulme un mūziķis Andris Kivičs – pēc nepilnu divu mēnešu attiecībām pārsteidza sabiedrību, uztetovējot viens otra iniciāļus. Mīlētāji asprātīgi komentē dullo izgājienu un atrāda skaistuma tapšanas procesu.

”Normāli to saprast nevar, bet mēs, paldies Dievam, neesam normāli,” tā neprātīgo izgājienu ar sirsnīgu humoru komentē Kivičs.

Kā viņš uzsver, vienkārši ”gribējās” Lieni, dziesmas vārdiem sakot ”zem savas ādas”. Daile tapusi ”Mosquito Tatto”, un attieksme tur bijusi vienkārši lieliska.

Pāris jau plāno kopīgus bērnus! Lasi TE!

Mūziķim šis nav pirmais tetovējums, taču šis tapis viegli. ”Laiki ir mainījušies. Tiešām ir mazāk sāpīgi un klusāk,” par to, cik viegli ne tikai emocionāli, bet arī fiziski, bijis tikt pie šī skaistuma, spriež Kivičs. Arī Liene tikusi pie tāda paša zīmējuma ar Kiviča iniciāļiem, un arī viņa procesa laikā turējusies drosmīgi.

Tikmēr Kiviča sieva Madara meklē darbu. Lasi TE!

Diemžēl, kā jau to nereti saka, latviešu tauta ir skaudīga – tā vietā, lai priecātos par abu laimi, desmitiem ļaužu veltījuši savas pēcpusdienas, lai Lienes un Andra sociālo tīklu lapās izgāztu žulti. Liene un Andris gan visus nolikuši pie vietas ar asprātīgu humoru.

Savukārt tiem, kuru prātus nemitīgi nodarbina doma, vai tetovēt vienam otra vārdu pēc tik īsa kopā būšanas laika ir prātīgi, Kivičs var atbildēt tā: ””Prātīgi” laikam nav tā lielākā vērtība manā dzīvē.” Arī Liene smaidot piebalso, ka abi esot ”pavisam neprātīgi, kungs, ko tagad darīt”.

16 komentāri