Nikolas Krištopanes dzīvokļu aplaupītājs izteicis draudus viņas dzīvībai

39 komentāri
Nikolas Krištopanes dzīvokļu aplaupītājs izteicis draudus viņas dzīvībai
INSTAGRAM

Uzņēmēja un bijušā premjera Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane nedēļas sākumā sociālajos tīklos izplatīja lūgumu atpazīt divus jauniešus, kuri naktī uz 22. janvārī esot apzaguši viņas dzīvokļus. Kā atklāj Nikola, uz viņas aicinājumu atsaukušies paši zagļi.

Nikola Krištopane pirmdien mikroblogošanas vietnē ”Twitter” publicēja video, ko piefiksējušas videonovērošanas kameras un kur iemūžināts, kā divi jaunieši ielaužas viņas Vecrīgas dzīvokļos.

Par notikušo Nikola informējusi arī Valsts policiju, un, kamēr gaidījusi jaunumus no likumsargiem, ar viņu vietnē “Instagram” no anonīma konta esot sazinājies pats zaglis. “Zinu, ka viņš, jo atsūtīja man bildi ar to, ko nočiepa,” raksta Krištopane.

Drīz vien Krištopane publiskoja arī ekrānuzņēmumus no abu sarakstes, kurā viņš krievu valodā rupji apsaukājis Nikolu, uzsvēris, ka neviens viņam neko nevar izdarīt, un izteicis draudus viņas dzīvībai.

Jau ziņojām, ka Nikola Krištopane, kura nodarbojas ar īstermiņa dzīvokļu īri Rīgā, sociālajos tīklos dalījusies ar video, kur iemūžināts, kā divi jaunieši ielaužas viņas dzīvokļos.

”Piedāvāju 50 eiro atlīdzību tam, kurš pirmais precīzi identificēs un nosauks abu redzamo personu vārdus un uzvārdus,” viņa vēstīja pie publicētā video.

”Viņi arī pačurāja vienā no podiem un nospļāvās uz zemes vairākās vietās. Laikam nezin, kas ir DNS,” klāstīja Nikola.

Viņa atklāj, ka zaudējumi nav lieli, jo telpās nav atradies nekas vērtīgs. ”Bet pretīguma sajūta gan man ir liela,” viņa neslēpj.