Nikola Krištopane pēc dzīvības draudu saņemšanas “izdzēsusies” no vairākiem sociālajiem tīkliem

4 komentāri
Nikola Krištopane pēc dzīvības draudu saņemšanas “izdzēsusies” no vairākiem sociālajiem tīkliem
INSTAGRAM

Šonedēļ sociālajos tīklos ar ziņu par viņas Vecrīgas dzīvokļu apzagšanu nāca klajā uzņēmēja un bijušā premjera Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane. Pēc tam, kad viens no zagļiem izteica draudus viņas dzīvībai, Nikola nolēmusi izdzēsties no vairākiem sociālajiem tīkliem.

Nikola Krištopane nedēļas sākumā mikroblogošanas vietnē ”Twitter” publicēja video, ko piefiksējušas videonovērošanas kameras un kur redzams, kā divi jaunieši ielaužas viņas Vecrīgas dzīvokļos, un aicināja ļaudis atpazīst video redzamos puišus.

Vēlāk Nikola pavēstīja, ka, kamēr gaidīti jaunumi no Valsts policijas, kurai ziņots par notikuši, viens no vaininiekiem ar viņu sazinājies pats un cita starpā izteicis draudus viņas dzīvībai.

Tagad Nikola, kura zināma kā aktīva sociālos tīklu lietotāja, no vairākām sociālās saziņas vietnēm izdzēsusies. Viņas konts pazudis no ”Twitter”, ”Facebook” un ”TikTok”, savukārt vietnē ”Instagram” tas padarīts privāts, tādējādi liedzot iespēju to aplūkot ļaudīm, kas nav viņas sekotāju lokā.

Jau ziņojām, ka Nikola Krištopane, kura nodarbojas ar īstermiņa dzīvokļu īri Rīgā, sociālajos tīklos dalījusies ar video, kur iemūžināts, kā divi jaunieši ielaužas viņas dzīvokļos.

”Piedāvāju 50 eiro atlīdzību tam, kurš pirmais precīzi identificēs un nosauks abu redzamo personu vārdus un uzvārdus,” viņa vēstīja pie publicētā video.

”Viņi arī pačurāja vienā no podiem un nospļāvās uz zemes vairākās vietās. Laikam nezin, kas ir DNS,” klāstīja Nikola.

Viņa atklāja, ka zaudējumi nav lieli, jo telpās nav atradies nekas vērtīgs. ”Bet pretīguma sajūta gan man ir liela,” viņa neslēpj.

4 komentāri