Negaidīts paziņojums! Aija Dembovska kardināli maina imidžu un dzīvi

72 komentāri
Negaidīts paziņojums! Aija Dembovska kardināli maina imidžu un dzīvi
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Aija Dembovska, kuru Latvija jau labu laiku atpazīst kā šovu zvaigzni, pēc atgriešanās Latvijā izlēmusi mainīt savu dzīvi par 180 grādiem. Meitene nomainījusi dzīvesvietu, pilnībā izmainījusi tēlu un ar Skaties.lv starpniecību vēlas paziņot, ka aiziet no šovbiznesa.

Maijs Aijai bija īsts pārmaiņu laiks – meitene Anglijā nonāca slimnīcā, pēc kuras attapās bez darba, naudas un pajumtes.

Ar labu cilvēku palīdzību Aijai izdevās atgriezties Latvijā.

Kas un kāpēc patiesībā izglāba Aiju Dembovsku? Labdaru atklāts stāsts.

Pēc atgriešanās Aija kādu laiku klusēja, bet nu izlēmusi nāk klajā ar paziņojumu. Kā Skaties.lv atklāj Aija, viņa Latvijā, pateicoties labu cilvēku atbalstam, atradusi lielisku darbu, dzīvesvietu un pilnībā mainījusi domāšanu.

”Es vairs nedzīvoju Rīgā, un man tās burzmas noteikti nepietrūkst. Esmu uzsākusi jaunu dzīvi jaunā pilsētā, kur mani gandrīz neviens nepazīst, nevēlos vairs būt slavena kā šovu zvaigzne.

Es vēlos paziņot – aizeju no šoviem. Lai arī man ir piedāvājumi jau filmēties, esmu izlēmusi, ka šis laiks ir pagājis. Es vairs šovos nefilmēšos,” paziņo Aija.

Pāršķirot jaunu lapu dzīvē, viņa pilnībā nomainījusi arī ārieni. Aija, kura allaž bijusi tumšmate, nu kļuvusi par sarkanu cirtu īpašnieci.

Kā Skaties.lv atklā Aija, pārmaiņas bijušas spontānas – vienkārši uznākusi sajūta, ka tām jānotiek.

”Klāt vasara, jauna dzīve, gribējās arī savā ārienē jaunas krāsas,” tā Aija.

Viņa ar gaišu skatu nu raugās nākotnē un jaunā dzīvē. ”Šovu un skandālu laiks manā dzīvē ir pagājis. Jā, es labprāt nofilmēšos kādā seriālā. Bet vairs nekādu šovu! Šis posms manā dzīvē ir beidzies!” tā Aija.

Aiju vēl var sastapt ”Facebook” grupā pieaugušajiem 18+. Spied un pievienojies TE!