Negaidīti beidzies Evelīnas un šveicieša Svena skaistais mīlasstāsts

Pagājušā gada izskaņā kluba ”Coyote Fly” dejotāja un šovu zvaigzne Evelīna Šaulīte sniedza interviju Skaties.lv, kurā pastāstīja par attiecībām ar šveicieti Svenu un plāniem doties prom no valsts, lai veidotu ģimeni. Diemžēl ne viss dzīvē notiek, kā plānojam. Sarunā ar Skaties.lv Evelīna smagu sirdi apstiprina – viņas un Svena skaistais stāsts ir galā, abi izlēmuši iet katrs savu ceļu.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Keita
 • rommels

  rommels

  da kauli un pupi!ko ta ar tādu!miskasti aizstumt ar prezervatīviem!
 • Keita
 • ha

  ha

  Kuram gan tāda bezdarbniece vai zema līmeņa strādniece vajadzīga? Neticu, ka normālu darbu viņa strādā, un kāds uztver viņu par pilnu, ja visiem demonstrē plikbildēs pupus.Vienas naksts taurenītis. Nekas vairāk. Smuki un turīgi veči skatās uz savādākām sievietēm - dāmām!
 • Broņislava Dzene ( Reinika )paldies

  Broņislava Dzene ( Reinika )paldies

  Nevajag izlikt savas attiecības publikai, tad arī nekas ļauns negadīsies, tas nozīmē, ka nevajag lielīties, kamēr vēl neesi iebraukusi laulības ostā, arī tad nevajag. Senāk to visu slēpa cik ilgi varēja, līdz kāzām neplātījās, apprecējās un dzīvoja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!