Negaidīti beidzies Evelīnas un šveicieša Svena skaistais mīlasstāsts

7 komentāri
Negaidīti beidzies Evelīnas un šveicieša Svena skaistais mīlasstāsts
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pagājušā gada izskaņā kluba ”Coyote Fly” dejotāja un šovu zvaigzne Evelīna Šaulīte sniedza interviju Skaties.lv, kurā pastāstīja par attiecībām ar šveicieti Svenu un plāniem doties prom no valsts, lai veidotu ģimeni. Diemžēl ne viss dzīvē notiek, kā plānojam. Sarunā ar Skaties.lv Evelīna smagu sirdi apstiprina – viņas un Svena skaistais stāsts ir galā, abi izlēmuši iet katrs savu ceļu.

”Patiesībā izšķīrāmies jau starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Pārdzīvoju ļoti ilgi, jo jūtas bija ļoti spēcīgas. Tās pat joprojām ir. Par šķiršanās cēloni vēl nerunāšu, varu vien komentēt, ka neviens neko drausmīgu otram nav nodarījis,” sarunā ar Skaties.lv šķiršanās faktu apstiprina Evelīna.

Meitene neslēpj, ka par šķiršanās faktu ilgi klusējusi vairāku iemeslu dēļ. ”Pirmkārt, nespēju par to runāt bez asaru plūdiem. Otrkārt – strādāju publiskā vietā, tādēļ gan šādi, gan citi jautājumi būtu neizbēgami. Tāpat arī aicinājumi uz randiņiem. Treškārt, nevēlējos katram aizskartajam vīrietim, kurš nemāk pieņemt atraidījumu, atbildēt uz ”ak, tad es neesmu gana labs?!?”. Man tagad neviens nav gana labs. Jo neviens, izņemot Svenu, nav Svens. Deal with it!

Janvāri es vienkārši slīku asarās un bez lielas vajadzības nedevos ārpus mājas. Centos turēties un neizrādīt to nevienam, izņemot tuvākos draugus. Piemēram, piecpadsmit minūtes pirms iziešanas vēl slauku asaras, aizbraucu atgādāt mājās dīvānu, pozēju fotosesijā, atbraucu mājās – un tad atkal ļauju vaļu emocijām.

Neko tur nevarēja darīt. Bija ārkārtīgi grūti saņemties jebkam. Mēneša laikā ar sausām skropstām pavadīju tikai divas dienas – Koijotu gada balli un dienu, kad no rīta līdz vakaram strādāju ar klientu matiem,” drosmīgi stāsta dejotāja.

Meitene neslēpj, ka īpaši smags bijis brīdis, kad Skaties.lv tika publicēta intervija, kurā viņa stāstīja par abu laimīgajām attiecībām un skaistajiem nākotnes plāniem. Tajā brīdī abi bijuši tikko šķīrušies.

Interviju lasi TE!

”Negribēju intervijas publicēšanu atcelt, jo uzreiz būtu skaidrs iemesls, bet es par to nebiju gatava runāt. Tad nu to nenovērsu un tikai noskatījos, kā runā par manām laimīgajām attiecībām,” neslēpj Evelīna.

Sākotnēji viņa bija iecerējusi par šķiršanos paziņot Valentīndienā.

”Jo kad gan ir vēl labāks laiks, lai būtu ”bitter single”? Es tikai pievienotos visiem pārējiem čīkstuļiem, kas nīst šos romantiskos svētkos. Tāds bija plāns. Taču es necik nebiju tikusi pāri.

Februārī darba bija jau daudz vairāk, bet emociju nekļuva mazāk. Tas pats stāsts – lieku uz sejas make-up,  un tas tur pat tek nost. Emocijas nebija valdāmas.

Atliku ideju uz nākamajiem svētkiem, kas ir Sieviešu diena. Atkal nespēju. Un tā pavadīju vēl vienus svētkus bez viena paša zieda, jo kurš gan tos dāvina aizņemtām sievietēm. Tā var iekulties nepatikšanās,” uz pārdzīvoto atskatās pazīstamā dejotāja.

Pat pirms dzimšanas dienas viņa nav bijusi gatava runāt par šķiršanos, bet nu, kad svētki nosvinēti un cilvēkiem gluži loģiski rodas jautājumi, kāpēc apsveikt nav ieradies Svens, Evelīna vairs nevar klusēt.

”Jā, es esmu brīva sieviete. Kā man izdevās saņemt sevi rokās? Spriediet pēc janvāra un februāra fotosesijām.

Tradicionāli pēc rakstiem saņemu ziņas no vīriešiem, tāpēc laikus – nemaz nestājieties man ceļā, ja nevēlaties iekļūt friendzone. Tur būs šauri. Augstprātīgi? Nē. Es tikai brīdinu. Nesaki, ka tevi nebrīdināja. Neviens no friendzone vēl nav ticis ārā.

Un dāmas, kuras mīl kulstīt par mani mēles – uzmanīgi! Pārmetīšos uz sievietēm un atradīšu tām citu pielietojumu,” spēju pati par sevi pasmieties grūtā dzīves brīdī nav zaudējusi allaž pozitīvisma pilnā Evelīna.