Nedēļa šovbiznesā: Zuzāni sadala bagātības, Pļaviņu atlaiž no teātra, Spīrsas kailās krūtis

0 Komentāru
Nedēļa šovbiznesā: Zuzāni sadala bagātības, Pļaviņu atlaiž no teātra, Spīrsas kailās krūtis
VLADISLAVS PROŠKINS, F64 / IEVA ČĪKA, LETA / REUTERS/SCANPIX

Jūlija pēdējā nedēļā pašmāju šovbiznesā izvērtusies gana spraiga, un tautas uzmanību piesaistīja arī daudzi krāšņi notikumi ārvalstīs. Nedēļas izskaņā Skaties.lv piedāvā atskatīties uz ”karstākajiem” un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

Nedēļa iesākās ar satraucošu notikumu Kurzemē. Pēc gandrīz 30 gadu ilgas karjeras Liepājas teātris izbeidza darba attiecības ar skatītāju iemīļoto aktrisi Sigitu Pļaviņu. Kāds bijis aktrises atlaišanas iemesls, lasi te!

Mākslas kolekcionārs, mecenāts un azartspēļu magnāts Jānis Zuzāns un viņa kundze Dina šopavasar pavēstīja par laulības šķiršanu, un šonedēļ kļuva zināms, kā sadalīti pārim piederošie īpašumi un mākslas darbi. Vairāk lasi te!

Nelaime piemeklēja bijušās Latvijas svarcēlājas Rebekas Salsabilas Ibrahimas ģimeni – Rebeka un viņas vīrs zaudējuši savu gaidīto bērniņu. Vairāk lasi te!

Precētu sievu pulkam nesen pievienojās džeza un populārās mūzikas dziedātāja, pianiste un komponiste Dženifere Rumpāne, kura plašākas sabiedrības uzmanības lokā nonāca pērnā gada augustā, kad tapa zināms par viņas nedienām Itālijā – apcietinājumu par nodarījumu, kas paveikts pirms sešiem gadiem. Vairāk lasi te!

Par kāzām pavēstīja arī viena no Latvijas Nacionālā teātra spožākajām zvaigznēm – skaistā un talantīgā aktrise Agnese Cīrule. Plašāk lasi te!

Priekpilnus jaunumus saviem faniem beidzot pavēstīja pasaulē atzītā latviešu modele pasaulē Ginta Lapiņa – pasaulē nācis viņas pirmdzimtais dēliņš. Vairāk lasi te!

Bez šovbiznesa draugu uzmanības nepalika arī vēsts par mūžībā aizgājušās Velsas princeses Diānas 30 gadus vecā brāļameitas lēdijas Kitijas Spenseres precībām ar 62 gadus veco miljardieri Maiklu Lūisu. Vairāk lasi te!

Kamēr turpinās amerikāņu popzvaigznes Britnijas Spīrsas cīņa par viņas tēvam piešķirtās aizbildniecības atcelšanu, dziedātāja saviem atbalstītājiem sarūpēja brangu saldo ēdienu. Viņa sociālajos tīklos publicēja kadrus, kuros pozē kailām krūtīm.
0 Komentāru