Nedēļa šovbiznesā: tiktokere latvāņos, mūziķu pāra kāzas, pavērsiens Pērnes čipsu stāstā

1 komentārs
Nedēļa šovbiznesā: tiktokere latvāņos, mūziķu pāra kāzas, pavērsiens Pērnes čipsu stāstā
INSTAGRAM

Noslēgumam tuvojas kārtējā “karstā” nedēļa Latvijas šovbiznesā, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz apspriestākajiem notikumiem, kas izklaides draugus šonedēļ bija interesējuši visvairāk.

Interneta lietotāju vidū īpašu popularitāti šonedēļ guva video, kurā nindzjas cienīgu varēšanu atrādījusi kāda vietējā tiktokere – sieviete, tērpusies vienā bikini, pastaigājas pa latvāņu lauku. Vairāk lasi te!

Vietējo sabiedrību priecēja kārtējā vēsts par slavenu ļaužu kāzām – šonedēļ par iestūrēšanu laulības ostā pavēstīja pazīstamais mūziķu pāris Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs. Vairāk uzzini te!

Uzmanības lokā nonāca arī Aijas Andrejevas bijušais vīrs Toms Bērziņš – viņš un viņa mīļotā sieviete fitnesa trenere drīzumā kļūs par vecākiem otrajam bērniņam. Vairāk lasi te!

Sākoties aktīvākai kāzu sezonai, Intars Busulis klausītāju novērtējumamm nodeva dziesmu ”Sudraba kāzas”, kas varētu būt svinību himna tiem, kas svin kāzu gadadienas. Līdz ar jauno dziesmu izdots arī videoklips, kurā dziedātājs atgriežas 1990. gados un rekonstruē pats savu kāzu dienu. Vairāk lasi te!

Apritējis apaļš gads, kopš plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasē sevi pieteica atraktīvā un drosmīgā Jūlija. Lai arī cīņā par bezmaksas plastiskajām pārvērtībām un skaistu smaidu sieviete zaudēja, viņas dzīve nav stāvējusi uz vietas. Viņas stāstu par to, kā pa šo laiku viņas dzīve apmetusi kūleni, lasi te!

Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks un nekustamo īpašumu mākleris pēc šķiršanās no aktrises Dārtas Danevičas satuvinājies ar Jaunā Rīgas teātra studijas topošo aktrisi Lolitu Stūrmani. Vairāk lasi te!

Populārā seriāla ”Sekss un lielpilsēta” aktrise Sāra Džesika Pārkere saņēma īpašu dāvanu no Latvijas – uzņēmums ”Pērnes L” viņai piegādājis vairākas kastes ar kartupeļu čipsiem, par ko slavenā aktrise iepriekš bija jūsmīgi atsaukusies. Vairāk lasi te!

1 komentārs