Nedēļa šovbiznesā: Stafeckas šķiršanās, Greifānes jaunais darbs, Repšes meitas mīla

0 Komentāru
Nedēļa šovbiznesā: Stafeckas šķiršanās, Greifānes jaunais darbs, Repšes meitas mīla
INSTAGRAM

Oktobra turpinājumā lieli notikumi piedzīvoti kā televīzijas ekrānos, tā arī populāru ļaužu dzīvēs. Nedēļas izskaņā Skaties.lv piedāvā atskatīties uz ”karstākajiem” un apspriestākajiem notikumiem, kas izklaides draugus šonedēļ bija interesējuši visvairāk.

Pēc aptuveni piecu gadu kopā būšanas šonedēļ kļuva zināms, ka šķirtus ceļus nolēmuši iet populārā dziedātāja Antra Stafecka un mūzikas producents, aranžētājs un grupas ”Otra puse” ģitārists Jānis Čubars. Vairāk par šķiršanās iemesliem lasi te!

Septembra izskaņā pēkšņi mūžībā devās Balvu vecpuisis Gunārs Sārtaputns, kurš plašu atpazīstamību iemantoja kā vairāku iepazīšanās šovu dalībnieks. Šonedēļ žurnāls ”Privātā Dzīve” atklāja ko vairāk par saimnieka dzīves pēdējiem brīžiem. Vairāk lasi te!

Latviešu dziedātāja, tagad arī režisore Liene Greifāne, kura jau vairākus gadus mitinās Krievijā, sociālajos tīklos pavēstīja par jaunumiem savā profesionālajā dzīvē – viņa tikusi pie jauna darba. Vairāk lasi te!

Politiķa, uzņēmēja Einara Repšes meita Madara, kura jau vairākus gadus cīnās ar nopietni slimību, pavēstīja, ka atradusi otru pusīti, kura atbalsts palīdz cīņā par dzīvību. Vairāk lasi te!

Tikmēr apgriezienus uzņēmis Go3 šovs “Saimniece meklē vīru”. Pēc tam, kad populārā kantri dziedātāja Linita Mediņa piecus potenciālos preciniekus bija iepazinusi tuvāk, par vienu no kungiem viņai krasi mainījās domas. Plašāk lasi te!

Šonedēļ sākusies dziesmu pieteikšana ”Eirovīzijas” nacionālajai atlasei, kuras uzvarētājs iegūs iespēju piedalīties 66. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Itālijā. Dziesmas iespējams pieteikt līdz 7. decembrim. Vairāk lasi te!

Pēc ilgas neredzēšanās nesen atkal satikās Krievijas šovbiznesa zieds, kuri dzīvē ir labi draugi. Pie Allas Pugačovas un Maksima Galkina mājās viesojās Laima Vaikule, Oļegs Gazmanovs kopā ar kundzi un Valērijs Ļeontjevs. To, kā estrādes zvaigznes bauda dzīvi, lasi te!

0 Komentāru