Nedēļa šovbiznesā: pazemojums vakariņu šovā, Dzelzītis ”uzmet” finālistes, Linitas precinieka sliktā dūša

1 komentārs
Nedēļa šovbiznesā: pazemojums vakariņu šovā, Dzelzītis ”uzmet” finālistes, Linitas precinieka sliktā dūša
PUBLICITĀTES FOTO

Aizejošā nedēļa pašmāju šovbiznesā izvērtusies pavisam aizraujoša, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz notikumiem, par kuriem nācija mēles kulstījusi visvairāk.

Šajā nedēļā TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” bija salasījusies pavisam netradicionāla kompānija – visi četri šīs nedēļas šefpavāri bija cilvēki, kuri diezgan labi prot rīkoties sociālajos tīklos. Jau pirmajā vakarā modes blogera Denisa Ševeļova atzīme par tviteraktīvites Ances Tarvids ēdienu lika ieplest acis pat šova balsij aktierim Artūram Skrastiņam.

Notikumi šovā uzņēma apgriezienus, un noslēdzošajās vakariņās pie dziedošā policista Nikolaja Puzikova tvitera spirituālā kvīna Šmaragdu Magda atzina, ka pēc izklaides jūtas pazemota. Vairāk lasi te!

Ar lielu aizrautību ļaudis sekoja līdzi arī notikumiem Go3 šovā “Saimniece meklē vīru”, un šīs nedēļa pēc ne pārāk veiksmīgā randiņa, kas noslēdzās ar sliktu dūšu, pēdējā izrādījās kautrīgajam kurzemniekam Mārim.

Kā Māris jutās pēc Linitas atraidījumā, lasi te!

Lielu tautas ievērību izpelnījās arī Go3 šova “Randiņš ar Dzelzīti” fināls, kurā populārajam vecpuisim aktierim Laurim Dzelzītim bija jāizvēlas, kurai no finālistēm teikt jāvārdu. Kāds bija Dzelzīša lēmums, lasi te!

Arī ārpus televīzijas ekrāniem populāri ļaudis bija parūpējušies par nokļūšanu ziņu virsrakstos. Nedēļas iesākumā plašāka sabiedrība uzzināja par kādu incidentu Ivo Fomina koncertā. Vairāk lasi te!

Aktrise Inita Sondore (agrāk Inita Dzelme) pēc 14 Dailes teātrī nostrādātiem gadiem nolēmusi pamest šo profesiju, šonedēļ rakstīja izdevums ”Kas Jauns”. Vairāk par to lasi te!

Savukārt par šķiršanos no sievas pavēstīja atzītais reperis Ansis, īstajā vārdā Ansis Kolmanis. Vairāk par šķiršanās iemeslu lasi te!

Tikmēr neilgu laiku pēc laulības šķiršanas kāzām pošas Krievijā populārais šovmenis Gogens Solncevs. Vairāk lasi te!

1 komentārs