Nedēļa šovbiznesā: pavērsiens Mūrnieces šķiršanās sāgā, “jūtūberes” ”Lexus”, puskailā Hērlija

6 komentāri
Nedēļa šovbiznesā: pavērsiens Mūrnieces šķiršanās sāgā, “jūtūberes” ”Lexus”, puskailā Hērlija
INSTAGRAM

Janvāra pēdējā nedēļā pašmāju šovbiznesā izvērtusies gana spraiga, bet tautas uzmanību piesaistīja arī ne mazums krāšņu notikumu ārvalstīs. Nedēļas izskaņā Skaties.lv piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

Nedēļai iesākoties, daudzi šovbiznesa draugi turpināja sekot līdzi pazīstamās uzņēmējas Lindas Mūrnieces un šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieka Agra Freiberga negaidītās šķiršanās sāgai.

Iepriekš abu publiskās aktivitātes liecināja – pagājušā gada izskaņā noslēgtā laulība nonākusi strupceļā, taču janvāri pāris noslēdzis, izņemot kopbildes no sociālajiem tīkliem un pārtraucot draudzību. Vairāk lasi šeit!

Latvijas mīlas šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns no Balviem pagājušās nedēļas nogalē svinēja 60 gadu jubileju. Pēc svinībām saimnieks medijiem dižojās, ka lielajā dienā pārkāpis visus Covid-19 ierobežojumus, komandantstundas laikā savā mājā uzņemot pulku viesu un sarīkojot diskotēku. Kā noskaidroja Skaties.lv, par šo lietu interesēties sākusi arī policija. Vairāk lasi šeit!

Ar likumsargiem darīšana šonedēļ bijusi arī uzņēmēja un bijušā premjera Viļa Krištopana meitai Nikolai Krištopanei. Jaunā dāma nedēļas sākumā sociālajos tīklos publiskoja video un aicinājumu ļaudīm atpazīt jauniešus, kuri apzaguši viņas dzīvokļus.

Par notikušo Nikola informēja arī Valsts policiju, un, kamēr gaidīja jaunumus no likumsargiem, ar viņu vietnē ”Instagram” no anonīma konta esot sazinājies pats zaglis, kurš cita starpā izteica draudus viņas dzīvībai. Pēcāk Nikola nolēma izdzēsties no vairākiem sociālajiem tīkliem.

Nedēļas vidū priecīgu ziņu pavēstīja viena no populārākajām latviešu ”jūtūberēm” un sociālo tīklu zvaigznēm Evelīna Pārkere. Jaunā dāma šonedēļ tika pie savas pirmā automašīnas – pilnīgi jauna ”Lexus” automobīļa. Vairāk par Evelīnas lielajiem priekiem lasi te!

Bez vietējo izklaides mīļotāju ievērības nepalika arī krāšņi notikumi ārpus Latvijas robežām. Vispirms daudzu uzmanību piesaistīja Lielbritānijā popularitāti iemantojušā realitātes šova ”Love Island” zvaigzne Džordžija Stīla.

Par spīti Maldīvu salu likumiem, kas paredz, ka sauļošanās ”topless” un nūdisma tradīcijās šajā zemē ir stingri aizliegta, skaistule savā ”Instagram” foto blogā dalījās ar virkni kārdinošu kadru, kuros viņa ir krietni atkailinājusies. Pikantos karus baudi te!

Arī pasaulslavenā angļu aktrise un modele Elizabete Hērlija nedēļas sākumā saviem atbalstītājiem sociālajos tīklos sarūpēja īpašu saldo ēdienu – 55 gadus vecā Hērlija publiskoja fotogrāfijas, kurās atrādījusies gandrīz plikiņa. Tiesa, ne visi par šādu izrādīšanos bija sajūsmā. Vairāk lasi te!

Nav trūcis kaislību arī pāri okeānam. Šonedēļ pasaules mediju uzmanības lokā nonāca 53 gadus vecās ”Baywatch” zvaigznes Pamelas Andersones Ziemassvētkos notikušās sestās kāzas ar piekto vīru. Taču, kā drīz vien paziņoja aktrises jaunā laulātā drauga bijusī dzīvesbiedre Kerija, Andersone vainojama viņas ģimenes izjaukšanā. Plašāku stāstu lasi te!

6 komentāri