Nedēļa šovbiznesā: ”kurvītis” saimnieku šovā, Linitas neparastā iepazīšanās ar celtnieku Jāni, jezga ap Markus Rivas vegānismu

0 Komentāru
Nedēļa šovbiznesā: ”kurvītis” saimnieku šovā, Linitas neparastā iepazīšanās ar celtnieku Jāni, jezga ap Markus Rivas vegānismu
PUBLICITĀTES FOTO / INSTAGRAM

Šovā nedēļā televīzijas ekrānos piedzīvots daudz krāšņu brīžu, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz apspriestākajiem notikumiem, kas izklaides draugus šonedēļ bija interesējuši visvairāk.

Nedēļa iesākās ar lieliskās ziņām visiem šovu zvaigznes Aijas Dembovskas faniem – 24 gadus vecā rīdziniece uzmirdzēja iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu”, turklāt to paveica ar pompu. Saimnieks Armands gan nolēma Aiju sūtīt mājās, bet cīņu par viņa sirdi turpinās cita šovu skaistule. Vairāk lasi te!

Tikmēr valcēnieša Jāņa sētā līgaviņu izbalsošana izvērtās gluži negaidīta, jo viena no meitenēm brašajam puisim iedeva “kurvīti”. Vairāk lasi te!

Arī Go3 šovā “Saimniece meklē vīru”, kurā mīlestību meklē populārā katri dziedātāja Linita Mediņa, interesantu brīžu netrūka. Linitai pirmā satikšanās ar vienu no kungiem izvērtās patiesi pārsteidzoša. Vairāk lasi te!

TV3 šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” laikā jaunā gaismā bija iespējams iepazīst ļaudis no ”X Faktora” radošās komandas. Un lielākā jezga sākās pēc tam, kad, viesojoties pie stilistes Indras Salcevičas, mūziķis Markus Riva, kurš aptuveni divus gadus ir vegāns, žēlojās, ka viņam celtas priekšā ”bezmaz vai atliekas”. Vairāk lasi te!

Šajā nedēļā sabiedrību pāršalca arī kāda skumja vēsts – 60 gadu vecumā mūžībā devies iepazīšanās šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns.

0 Komentāru