Nedēļa šovbiznesā: kritika par Latvijas dalības “Eirovīzijā” izmaksām, Caunes slapjā kleitiņa, Timmas un Sedokovas ģimeniskā atpūta kopā ar dēliem

0 Komentāru
Nedēļa šovbiznesā: kritika par Latvijas dalības “Eirovīzijā” izmaksām, Caunes slapjā kleitiņa, Timmas un Sedokovas ģimeniskā atpūta kopā ar dēliem
EBU / THOMAS HANSES / INSTAGRAM

Aizejošā nedēļa pašmāju šovbiznesā izvērtusies gana raiba, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz ”karstākajiem” un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

Kārtējā jezga šonedēļ izcēlusies ap “Eirovīziju” – beidzot atklājies, cik izmaksājusi Latvijas dalība starptautiskajā dziesmu konkursā, un tie bijusi 150 000 eiro. Kā skaidrojusi pati dziedātāja Samanta Tīna, par daudz ko viņa maksājusi no savas kabatas un uzskata, ka nav pelnījusi tādu sabiedrības nopēlumu. Vairāk lasi te!

Sabiedrības uzmanību piesaistīja arī ziņa par basketbola zvaigznes Jāņa Timmas un viņas sievas Krievijā populārās dziedātājas Annas Sedokovas atvaļinājumu Grieķijā, kurp viņi devušies kopā ar dēliem no iepriekšējām attiecībām. Vairāk lasi te!

Bez ievērības nepalika arī fitnesa skaistuļu Paulas Freimanes un Arvja Mazurova ģimeniskais ceļojums uz Dolomīta kalniem Itālijā. Plašāk lasi te!

Precētu sievu pulkam šovasar atkal pievienojās basketbolista Kristapa Valtera šķirtā sieva un bērnu māte stiliste un grima māksliniece Signe Valtere. Šonedēļ tapa zināms, ka viņa mijusi gredzenus ar savu ilggadējo draugu uzņēmēju Ivo Sprogu.

View this post on Instagram

A post shared by Signe Valtere (@sv_stylista)

Noslēgumam tuvojas dalībnieču pieteikšanās topošajam Go3 oriģinālšovam ”Randiņš ar Dzelzīti”, un uz tikšanos ar iekārojamo vecpuisi šonedēļ posās arī pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” zvaigzne Gunita Bižāne. Vairāk lasi te!

Kamēr Latviju piemeklējusi vasaras svelme, ar pikantu bildīti no Portugāles savus atbalstītājus sociālajos tīklos iepriecinājusi viena no pasaulē atzītākajām latviešu modelēm Karlīna Caune. Viņa plašākai sabiedrībai atrādījusi foto, kurā tikusi iemūžināta vasarīgi pavedinošā tēlā – slapjā kleitiņā un bez apakšveļas.

Jūnija sākums ir īstais laiks svinēt sauļošanās sezonas atklāšanu, un arī pasaules slavenā angļu aktrise un modele Elizabete Hērlija ļāvusies vasarīgiem priekiem. Jaunākais video, kurā viņa pozē skaistā bikini, reti kuru atstājis vienaldzīgu.

Krievijā populārais mūziķis Filips Kirkorovs nereti nespēj valdīt pār savām emocijām un ir ļoti negatīvs savos izteikumos. Nesen popmūzikas karalis veltījis skarbus vārdus dziedātājai Lobodai un viņas producentei Natālijai Krapivinai. Pēc Filipa uzrunas Natālija paziņoja, ka pamet šovbiznesu.
0 Komentāru