Nedēļa šovbiznesā: Grigaļa bērni satricina internetu, blēdīšanās vakariņu šovā

Pievienot komentāru
Nedēļa šovbiznesā: Grigaļa bērni satricina internetu, blēdīšanās vakariņu šovā
INSTAGRAM / F64

Aprīļa pēdējā nedēļā pašmāju šovbiznesā izvērtusies gana spraiga, un tautas uzmanību piesaistīja arī daudzi krāšņi notikumi ārvalstīs. Nedēļas izskaņā Skaties.lv piedāvā atskatīties uz “karstākajiem” un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

Pirms nedēļas muzikālajā šovā ”Balss maskā” tika atmaskota kārtējā latviešu slavenība – zem Planētas slēpās TV personība un radio balss Māris Grigalis. Dažas dienas pēc atmaskošanas Māris sociālajos tīklos publicēja košu video, kurā iemūžināta viņa bērnu reakcija brīdī, kad viņš TV ekrānā novilka Planētas masku. Video, kas šonedēļ satricināja internetu, skaties šeit!

Raibu piedzīvojumu netrūka arī iemīļotajā TV šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas”, kurā šajā nedēļā bija pulcējusies jautra kompānija. Dalībniekiem ne tikai nācās izkulties no dažādām ķibelēm, piemēram, Aijas Vītoliņas-Freimanes kaķis netiesāja ciemiņiem paredzēto lasi, bet viņi arī piedzīvoja ne mazums jautru brīžu.

Šova skatītāju uzmanību visvairāk piesaistīja blēdīšanās, kas tika piedzīvota trešajās vakariņās pianista Eduarda Griežņa vadībā.

Kamēr šova skatītāji bija metušies aizstāvēt namatēvu, viņš pats Skaties.lv atzina, ka melodiju minēšanas spēle jau nav bijis nekāds eksāmens. Plašāku Eduarda komentāru lasi te!

Populārā ”influencere”, veikala ”Butterfly” īpašniece Elīna Didrihsone izlēmusi mainīt savu dzīvi, un par to viņa šonedēļ informēja arī savu kuplo fanu pulku. Elīna vēlas iegūt vēl slaidāku, skaistāku ķermeni, kā arī sākt veselīgi ēst, un, lai to sasniegtu, viņa plāno iet savas mammas pēdās un pievērsties intervāla badošanās metodei. Plašāk uzzini te!

Ārvalstu izklaides notikumu topā ierindojama Amerikas Kinoakadēmijas balvu ”Oskars” ceremonija, kas pandēmijas dēļ tika atlika uz 25. aprīli un norisinājās vairākās vietās. Neierastie apstākļi gan neliedza kinozvaigznēm, slavenībām un citiem šovbiznesa ļaudīm žilbināt uz sarkanā paklāja. Vairāk par to lasi te!

Šajā nedēļā Kembridžas hercogu pāris svinēja 10 gadu jubileju kopš iestūrēšanas laulības ostā, un par godu šim īpašajam notikumam britu karaļnams bija padalījies ar romantiskiem momentuzņēmumiem.

Ziņas saistībā ar ģimeni šonedēļ pienāca arī no Krievijas. Dziedātājs Valērijs Meladze un grupas ”VIA Gra” bijusī soliste Albina Džanabajeva nesen kļuva par trešās kopīgās atvases vecākiem. 55 gadus vecais dziedātājs krievu presei atklāja, ka pilnībā nododas jaundzimušās audzināšanai un auklīti nemeklē. Plašāku stāstu lasi šeit!