Nedēļa šovbiznesā: Greifānes savādais izskats, Dzelzīša “līgaviņas”, Čīčas otrais bērns

1 komentārs
Nedēļa šovbiznesā: Greifānes savādais izskats, Dzelzīša “līgaviņas”, Čīčas otrais bērns
INSTAGRAM / PUBLICITĀTES FOTO / PRIVĀTAIS ARHĪVS

Augusts pašmāju šovbiznesā iesācies raibi, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz nedēļas raibākajiem un apspriestākajiem notikumiem izklaidē.

Par vienu no lielākajām zvaigznēm šonedēļ kļuva Liene Greifāne. Dziedātāja, kura jau vairākus gadus mitinās Krievijā, sociālās saziņas tīklā ”Facebook” palepojās ar kādu sasniegumu – viņa absolvējusi augstskolu un to paveikusi ar izcilību.

Tomēr daudzu uzmanību piesaistīja vēl kas – dziedātājas izskats fotogrāfijās tik ļoti mainījies, ka pirmajā acumirklī viņu knapi var atpazīt. Vairāk lasi te!

Vēlāk dziedātāja skaidroja, kādēļ bildītēs izskatās ne pēc sevis.

Gada sākumā kļuva zināms, ka par šovu veterāni dēvētā Jeļena Karadžana (agrāk – Petrova) ir ne tikai iestūrējusi laulības ostā ar turku tautības vīrieti, bet arī gatavojas kļūt par māmiņu. Šonedēļ viņa pastāstīja, ka abi lēmumi pieņemti, kad ar nākamo vīru Ševketu dzīvē bija pazīstami vien pāris nedēļas. Jeļenas stāstu lasi te!

Šonedēļ tapa zināms, ka otro reizi tēva godā ticis pazīstamais šlāgerdziedātājs Dzintars Čīca – viņa mīļotā sieva Samanta viņam dāvājusi dēlu. Vairāk lasi šeit!

Priecīgu notikumu izziņoja dejotāja un horeogrāfe Kate Kantore, kuru pirms pieciem gadiem Latvija iepazina TV3 šovā ”Netīrās dejas”, – viņa kļuvusi par precētu sievu. Vairāk lasi te!

View this post on Instagram

A post shared by Kate Bušmane (@katekantore)

Šonedēļ pie televīzijas GO3 skatītājiem devās jaunā iepazīšanās šova ”Randiņš ar Dzelzīti” pirmā epizode, kurā cīņu par slavenā aktiera Laura Dzelzīša sirdi uzsāka 12 šarmantas meitenes, kuras iepazīt tuvāk vari te!

1 komentārs