Nedēļa šovbiznesā: ekskluzīvās Jūlijas uznāciens ”X Faktorā”, saimnieku šova līgaviņas, Pavļutam dvīņi

0 Komentāru
Nedēļa šovbiznesā: ekskluzīvās Jūlijas uznāciens ”X Faktorā”, saimnieku šova līgaviņas, Pavļutam dvīņi
ULDIS STEPANOVS / PUBLICITĀTES FOTO / EVIJA TRIFANOVA, LETA

Pašmāju šovbiznesā nedēļa izvērtusies gana spraiga, un tautas uzmanību piesaistīja arī vairāki krāšņi notikumi kaimiņos. Nedēļas izskaņā Skaties.lv piedāvā atskatīties uz ”karstākajiem” un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

Par nedēļas apspriestāko notikumu pašmāju šovbiznesā kļuva šova ”X Faktors” ceturtās sezonas starts, kas popularitātes augstumos uznesa dziedātāju Jūliju Levionu. Jauniete šova atlasē uzstājās ar neparastu dziesmas ”Klusa nakts, svēta nakts” izpildījumu, ko žūrija novērtēja kā seksīgāko, kāds dzirdēts.

Tāpat klausītājiem bija iespēja novērtēt Jūlijas pašas sacerētos ”ekskluzīvos” hitus.

Nedēļas sākumā TV3 iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu” tika noskaidrots, ka šovā mīlestību meklēs pieci saimnieki. Lūk, vari iepazīties ar viņu līgaviņām!

Par plaši apspriestu notikumu kļuva arī kāds ģimenes pieaugums – Veselības ministrs Daniels Pavļuts kļuva par daudzbērnu tēvu – viņa sieva Elīna Grīnhofa laida pasaulē dvīnīšus.

Satraucošas vēstis, kas neatstāja vienaldzīgus šovbiznesa draugus Latvijā, pienāca no plašās kaimiņzemes. Tapa zināms, ka 40 gadus vecais aktieris Gogens Solncevs un viņa sieva, 70 gadus vecā uzņēmēja Jekaterina Tereškoviča, nolēmuši iet katrs savu ceļu. Plašāk lasi te!

Bez uzmanības nepalika arī krievu humora zvaigzne Aleksandrs Morozovs, kuram pēc iespaidīgās notievēšanas un plastiskajām operācijām sakārtojusies mīlas dzīve. Vairāk lasi te!

0 Komentāru