Nedēļa šovbiznesā: Didrihsones pirmslaulības attiecību pieredze, Zeļģei dēls, ekrāna zvaigznes saderinās

0 Komentāru
Nedēļa šovbiznesā: Didrihsones pirmslaulības attiecību pieredze, Zeļģei dēls, ekrāna zvaigznes saderinās
INSTAGRAM / SABĪNE ZVIRBULE, SKATIES / PUBLICITĀTES FOTO

Aizejošā nedēļa pašmāju šovbiznesā izvērtusies gana raiba, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz apspriestākajiem notikumiem, kas izklaides draugus šonedēļ bija interesējuši visvairāk.

Kārtējo reizi plašu ļaužu uzmanību izpelnījās Elīna Didrihsone – 24 gadus vecā uzņēmēja un influencere pirmo reizi publiski pastāstīja par attiecībām, kas viņai bija izveidojušās, pirms sākās viņas mīlasstāsts ar nākamo vīru Nauri. Plašāk lasi te!

Šonedēļ plašākai sabiedrībai kļuva zināms, ka Latvijas Nacionālā teātra aktrise un pašmāju seriālu zvaigzne Līga Zeļģe šovasar kļuvusi par divu bērnu māmiņu. Jūlija izskaņā pasaulē nāca viņas dēliņš, kuram vecāki izvēlējās latvisku vārdu. Vairāk uzzini te!

Astoņus mēnešus pēc šķiršanās no mūziķa Gunta Vieta skaistu soli jaunajās attiecībās spērusi simpātiskā šovu zvaigzne Elena Kalicka – viņa ir saderinājusies. Vairāk lasi te!

Iestūrēt laulības ostā gatavojas arī šovā “Randiņš ar Dzelzīti” iepazītā liepājniece Evita Beikere. Pēc šova pamešanas viņa atjaunojusi attiecības ar bijušo draugu un jau saderinājusies. Vairāk lasi te!

TV3 šova ”Modes skrējiens” jaunākajā sērijā lielāko modes ekspertu uzmanību izpelnījās 34 gadus vecā skolotāja un divu bērnu mamma Ilze Ceipe. Vispirms modes mākslinieks Dāvids kritiski izteicās par sievietes gaumi, taču finālā tieši Ilze saņēma visvairāk punktu un guva uzvaru. Vairāk lasi te!

1. septembrī tūkstošiem skolēnu visā Latvijā uzsāka skolas gaitas. Viņu vidū bija arī sabiedrībā zināmu personu atvases. Apskati, kā populāri latvieši un viņu bērni svinēja pirmo skolas dienu!

0 Komentāru