Nedēļa šovbiznesā: bēbīšu bums, Pugačovas dzimšanas diena, saimnieku šova jaunā sezona

Pievienot komentāru
Nedēļa šovbiznesā: bēbīšu bums, Pugačovas dzimšanas diena, saimnieku šova jaunā sezona
INSTAGRAM / PUBLICITĀTES FOTO

Šajā nedēļā par ģimenes pieaugumu paziņoja vairākas vietējās slavenības, bet par īpaši gaidītu notikumu pašmāju šovu skatītājiem kļuva iemīļotās iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas izziņošana. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz šīs nedēļas košākajiem notikumiem izklaidē.

TV3 izsludinājis pieteikšanos skatītāju iecienītākā attiecību šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunākajai sezonai, un dalībai šovā tiek meklēti gan saimnieki, gan saimnieces. Vairāk uzzini te!

Bet par izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” šis nedēļas lielāko zvaigzni kļuva stilistes Indras Salcevičas bijušais vīrs barista Kaspars Bērziņš, kurā šova skatītājiem gan atrādīja to, kā iekārtojis dzīvokli, kurā mitinās kopā ar savu jauno draudzeni, virtuvē piedzīvoja fiasko, kā arī pamanījās pie vakariņu galda sakašķēties.

Bez sabiedrības uzmanības nepalika arī divas vietējās zvaigznes, kurās šonedēļ lepojās ar imidža maiņu. Aktrise Dita Lūriņa īsi pirms 43. dzimšanas diena tika pie jauna matu griezuma, bet aktieris un režisors Intars Rešetis nolēma no matiem atbrīvoties pavisam un tos nodzina.

Priekpilnus jaunumus plašākai sabiedrībai šonedēļ steidza pavēstīt mūziķis un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks – mīļotā sieviete ”influencere” Inga Prokofjeva viņam dāvājusi dēlu. Par to, kā viņš piedalījies dzemdībās un kā jūtas jaunajā statusā, lasi te!

Arī TV un radio personība Ketija Šēnberga sociālajos tīklos izziņoja ģimenes pieaugumu – viņa laidusi pasaulē meitiņu.

Savukārt mūziķis un grupas “The Rolltones” solists Atis Zviedris Skaties.lv atklāja, kas pēc meitas Noras piedzimšanas mainījies viņa dzīvē un attiecībās ar mīļoto sievu Aneti. Pāra stāstu lasi te!

Priecīgas ziņas pienāca arī no plašās kaimiņzemes. Par tēvu sestajam bērnam kļuva Krievijā populārais dziedātājs un producents Valērijs Meladze.

Tikmēr Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova karaliski nosvinēja 72. dzimšanas dienu.