Nedēļa šovbiznesā: Annas Pannas šķiršanās, “Lauku sētas” jaunās zvaigznes, Madaras Grēgeres dekoltē

0 Komentāru
Nedēļa šovbiznesā: Annas Pannas šķiršanās, “Lauku sētas” jaunās zvaigznes, Madaras Grēgeres dekoltē
INSTAGRAM / PUBLICITĀTES FOTO

Augusta noslēgums pašmāju šovbiznesā izvērties gana raibs, un nedēļas izskaņā Skaties.lv piedāvā atskatīties uz ”karstākajiem” un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

Fitnesa pāris Gints un Jekaterina Valdmaņi šonedēļ pasaulē sagaidīja pirmo kopīgo bērniņu. Vairāk lasi te!

Augusts tradicionāli bijis īsts kāzu mēnesis, un šonedēļ skaisto mīlestību svētku gadadienu svinēja pasaulslavenā tetovētā latviešu modele Monami Frost, īstajā vārdā Irēna Straume. Lielbritānijā dzīvojošā skaistule kāzu devītajā gadadienā dalījās ar fotogrāfijām no pāra skaistajiem mīlestības svētkiem. Vairāk lasi te!

Pēc 13 kopā būšanas gadiem, no kuriem septiņi pavadīti laulībā, šķirtus ceļus nolēmuši iet slavenā kulināre, influencere, vairāku pavārgrāmatu autore Anna Birmane, kura pazīstama arī kā Anna Panna, un treneris Kārlis Birmanis. Vairāk lasi te!

Jau drīzumā kanālā TV6 startēs, bet televīzijā Go3 baudāma jau tagad skatītāju iemīļotā šova ”Lauku sēta” jaunā sezona, kas solās būt emocijām spraigākā un fiziski grūtākā no visām. Beidzot atklāti 12 dalībnieki, kuri cīnīsies par iespaidīgo balvu. Ar dalībniekiem iepazīsties šeit!

Šonedēļ TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots jaunā šova ”Modes skrējiens” otrais raidījums, un tajā neparastajā sacensībā metās vietējās ”influenceres”. Finālā modes mākslinieks Dāvids neskopojās ar krituku, vērtējot divu dalībnieču veikumu. Vairāk lasi te!

Dziedātāja, šova “Okartes skatuve” spīdekle Madara Grēgere sociālajos tīklos padalījās ar kārdinošu kadru, kas apbūra daudzus viņas atbalstītājus. Vairāk lasi te!

0 Komentāru