Komentāri

TV6 dots starts raidījumam ”Laiks mājai”, kura vadītāja ampluā iejūtas Ansis Klintsons, kuru skatītāji iemīlējuši kā TV3 Laika ziņu vīru. Lai izglītojošo pārraidi padarītu lustīgāku, Ansis katru sēriju atļausies izdarīt arī ko ērmīgu.

Kā Skaties.lv atklāj Klintsons, ”Laiks mājai” viņa uzdevums ir izglītot tos, kuriem aktuāli dažādi telpu labiekārtošanas darbi un remonts. Lai pārraide būtu ne tikai izglītojoša, bet arī jautra, viņš apņēmies katru sestdienu kameru priekšā arī mazliet pamāžoties.

”Nupat izmēģināju peldēt uz siltumizolācijas bloka, plānā arī paplosīties ar kuvaldu un parunāt ar govīm,” Skaties.lv atklāj TV seja.

Savu eksperimentu Ansis salīdzina ar slaveno Rūdolfa Blaumaņa noveli ”Nāves ēnā”, kur ļaudis arī peldējuši uz materiāla, kurš nav īsti paredzēts šim nolūkam.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl