Komentāri

TV6 dots starts raidījumam ”Laiks mājai”, kura vadītāja ampluā iejūtas Ansis Klintsons, kuru skatītāji iemīlējuši kā TV3 Laika ziņu vīru. Lai izglītojošo pārraidi padarītu lustīgāku, Ansis katru sēriju atļausies izdarīt arī ko ērmīgu.

Kā Skaties.lv atklāj Klintsons, ”Laiks mājai” viņa uzdevums ir izglītot tos, kuriem aktuāli dažādi telpu labiekārtošanas darbi un remonts. Lai pārraide būtu ne tikai izglītojoša, bet arī jautra, viņš apņēmies katru sestdienu kameru priekšā arī mazliet pamāžoties.

”Nupat izmēģināju peldēt uz siltumizolācijas bloka, plānā arī paplosīties ar kuvaldu un parunāt ar govīm,” Skaties.lv atklāj TV seja.

Savu eksperimentu Ansis salīdzina ar slaveno Rūdolfa Blaumaņa noveli ”Nāves ēnā”, kur ļaudis arī peldējuši uz materiāla, kurš nav īsti paredzēts šim nolūkam.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl