Komentāri

TV6 dots starts raidījumam ”Laiks mājai”, kura vadītāja ampluā iejūtas Ansis Klintsons, kuru skatītāji iemīlējuši kā TV3 Laika ziņu vīru. Lai izglītojošo pārraidi padarītu lustīgāku, Ansis katru sēriju atļausies izdarīt arī ko ērmīgu.

Kā Skaties.lv atklāj Klintsons, ”Laiks mājai” viņa uzdevums ir izglītot tos, kuriem aktuāli dažādi telpu labiekārtošanas darbi un remonts. Lai pārraide būtu ne tikai izglītojoša, bet arī jautra, viņš apņēmies katru sestdienu kameru priekšā arī mazliet pamāžoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Nupat izmēģināju peldēt uz siltumizolācijas bloka, plānā arī paplosīties ar kuvaldu un parunāt ar govīm,” Skaties.lv atklāj TV seja.

Savu eksperimentu Ansis salīdzina ar slaveno Rūdolfa Blaumaņa noveli ”Nāves ēnā”, kur ļaudis arī peldējuši uz materiāla, kurš nav īsti paredzēts šim nolūkam.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl