”Nav gēnu, tas ir slinkums!” Pēteris Rumpis: no Rembates ”tusētāja” līdz trim savām sporta zālēm un iedvesmotāja statusam

Trenera un sportista Pētera Rumpja vārds medijos pēdējā laikā izskanējis visai bieži, tiesa, ne no tāda rakursa, kā viņš pats vēlētos. Kamēr ļaudis trin mēles par puiša privāto dzīvi, Pēteris aktīvi strādājis, kopā ar domubiedru Jāni Simsonu un citiem entuziastiem atverot trīs jaunas sporta zāles ”Fit Spot Gym”. Viņš uzskata, ka ikviens var sasniegt savu ideālo formu un gatavs sniegt palīdzīgu roku šajā ceļā! Sarunā ar Skaties.lv Pēteris atklāti pastāsta, kā no puiša, kuru agrāk ik nedēļas nogali varēja sastapt klubā, transformējies trenerī, kurš jau palīdzējis un turpina palīdzēt citiem ceļā uz sapņu augumu.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Sukafe
 • Ričards

  Ričards

  Neveselīga dzīves veida piekritējs.. Pārsvarā moka organismu, nekā laba tur nav. Zināšanu viņam tik cik Pinokio!!! Zin kā kurš trenažieris strādā. Bet to jau var katrs!!!
 • Vārds

  Vārds

  Paula jau teica kad gultas prieki nekādi!! Pārsvarā viņai ja dominē!!! Pēteris tikai prot ar mēli jo apakšā rīks nestrādā!
 • Leksika

  Leksika

  Kas viņš par treneri, ka viņš runā ar klientiem, pāķis!!
 • Sana

  Sana

  Ja kas Pēterim vairs nestāv no injekcetas ķīmijas viss krāns uz iekšu. 🤪😂
 • Ritvars

  Ritvars

  Es pieteicos pie viņa un gāju jau pēc 3 Men viņš man piedāvāja nopirkt injekciju šļirces, pat parādīja līdzīgas insulīna. Un pašu ampulu! Sapratu kad man janotinas.
 • Puisis

  Puisis

  Sadurstijas ar spriceem un telo ka veseligi,diezvai edod vistas tadu kermeni var dabut.
 • Maigonis

  Maigonis

  Protams ka piemelo.Trenerim tāds biznes teikt visiem, ka tie var kļūt par čempiņiem, ja tik ies pie viņa un pirks abonentu sporta zālei. Piekrītu, ka formu ciešamu ar uzcītību var dabūt jebkurš kurš ir vesels. Diemžēl par bodibildingā vārdu ieraksta tikai tie, kam tas ir gēnos ielikts un kas daudz špricējas. Pēdējos gados profesionāļu vidū pat sintolu nesmādē, kas kādreiz bij frīku biznes tikai.
 • Mhm

  Mhm

  Lai Pēteris pastāsta cik testesteronu ir sevi injicējot, augšanas hormonus un pārējos anaboliskos steroidus. Nesaprotu kurš tic ka tas vis ir no ēdiena . Viņa klienti tualete injicē sevi sazin ko un izmet miskatsē šprices :)
 • Работница

  Работница

  Работала когда-то на Земитана, Петерис почти ничего не решает , Янис нормальный, но Габриела с*ка еще та, вечно дергает администраторов, вечно недовольна работой, в глаза может сказать «если что-то не нравится, увольняйся, в Риге еще много других работодателей»

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!