‘’Mūsu valstī laikam vīrieši paliek slimi ar galvu.’’ Aijas Dembovskas pieredze īstā un vienīgā meklējumos

47 komentāri
‘’Mūsu valstī laikam vīrieši paliek slimi ar galvu.’’ Aijas Dembovskas pieredze īstā un vienīgā meklējumos
VLADISLVS PROŠKINS, F64

Daiļā šovu zvaigzne Aija Dembovska iepriekš allaž bijusi vīriešu uzmanības centrā, bet pēdējā laikā par attiecībām runāt izvairās. Kā sarunā ar Skaties.lv, atbildot uz fanu jautājumiem, atklāj Aija, viņa vīlusies Latvijas vīriešos, jo tā vien šķiet, ka visiem prātā tikai neķītrības.

Kā Skaties.lv atklāj Aija, viņa joprojām ik pa brīdim ‘’Facebook’’ saņem nepieklājīgus un neķītrus piedāvājumus. Nu jau gan to esot mazāk, taču tas nemaina faktu, ka nepatīkami.

‘’Mūsu valstī laikam vīrieši paliek slimi ar galvu. Ir tik daudz to tizlo piedāvājumu – raksta vīrieši, kuri par vienu nakti gatavi maksāt konkrētu naudas summu, piedāvā seksu video čatos,’’ šausminās Aija.

Tie, kuri nesāk ar pikanto, nereti vienkārši ir viņai neinteresanti. ‘’Vakar pat atnāca vēstule: ‘’Tu esi ļoti simpātiska, vai nevēlies iepazīties?’’ Protams, es neko neatbildēju. Ir bijuši tādi, kuri, nesagaidot atbildi, nosaukā visādos vārdos, saka, ka iedomīga, jo neatbildu, bet es ignorēju,’’ par interneta pielūdzējiem nosmej Aija.

Viņa gan uzsver, ka tas nav par visiem.

‘’Noteikti kaut kur ir arī normāli vīrieši. Gan jau kāds kaut kur vēl ir palicis,’’ smejas šovu zvaigzne.

To, vai kāds no šiem normālajiem ir jau iekritis viņas sirsniņā, Aija gan izvēlējusies neatklāt – viņa izlēmusi par privāto dzīvi vairs nerunāt.

‘’Protams, ka domāju, ka savu īsto es satikšu, un man ir sajūta, ka tas notiks jau diezgan drīz. Varbūt jau esmu satikusi – kas to zina,’’ smaida Aija.

47 komentāri