Multitalantīgā Solla kļūs par kuģa kapteini

2 komentāri
Multitalantīgā Solla kļūs par kuģa kapteini
Privātais arhīvs

Sieviete, kura var lepoties ar neskaitāmiem talantiem, dziedātāja, dejotāja un ”fit dance” trenere Solvita Avakjana jeb Solla, šogad atklājusi sevī jaunu talantu. Viņa sākusi skoloties, lai varētu nokārtot kuģa kapteiņa tiesības.

”Šovasar mūziku un fitnesu esmu nolikusi maliņā. Teiksim tā – man ir vasaras brīvlaiks. Esmu sākusi mācīties, lai varētu nolikt kapteiņa tiesības uz kuteriem un jahtām,” Skaties.lv savas dzīves jauno pavērsienu atklāj Solla.

Solla tiešām var lepoties ar talantiem teju visās jomās. Latvija viņu iepazina kā ”A-Europa” dejotāju, tad viņa sāka karjeru kā solo dziedātāja, tad pievērsās fitnesam. Un nu – jahtas.

”Tas nav tā, ka es mainu nodarbošanos. Man vienkārši ir daudz interešu. Jūra ir mana stihija. Pagājušovasar iepazinos ar jautru kompāniju, kuru vidū bija vairāki kapteiņi. Sadraudzējos, un mani iedrošināja īstenot šo sapni.

Jā, būs tādi, kuri teiks – tas nav sieviešu sporta veids. Es teikšu tā – jāklausa savai sirdij, ne apkārtējiem.

Esmu sapratusi to, ka šeit, Latvijā, vienmēr būs cilvēki, kuriem kaut kas nepatiks. Man tas ir zb! Es daru, to, kas man patīk,” sapni izdzīvot nebaidās Solla. Konkrētu plānu attiecībā uz šo sfēru viņai pagaidām nav, taču viņa redz perspektīvas.

Seko Sollas jaunumiem ŠEIT!

”Pagaidām to daru prieka pēc, vajag sakrāt pieredzi. Kas zina, kas būs tālāk. Jahtas un kuteri ir tas, kas mani interesē,” skaidro populārā māksliniece.

Savas jahtas vai kutera viņai pagaidām nav.

”Bet tas nav nereāli. Cenas ir dažādas. Principā jahta maksā kā laba mašīna – ir par 30 tūkstošiem, ir par 100 tūkstošiem,” tā Solla.

Tas, ka šis ir dārgs sporta veids, esot mīts. ”Principā izmācīties par kapteini maksā tikpat, cik izskoloties par sporta speciālistu. Nu nav tā kosmiska cena!

Man par samaksu ir sava vienošanās ar draugiem, ar ko iepazinos. Kapteinis, kurš man māca jahtingu, to dara, jo saskata manī perspektīvas,” stāsta sportiste.

2 komentāri