Miljonāri Zuzāni pēc šķiršanās sadalījuši savas bagātības

5 komentāri
Miljonāri Zuzāni pēc šķiršanās sadalījuši savas bagātības
INSTAGRAM

Mākslas kolekcionārs, mecenāts un azartspēļu magnāts Jānis Zuzāns un viņa kundze Dina, kuri šopavasar pavēstīja par laulības šķiršanu, 21. jūlijā noslēguši vienošanos par mantas sadali.

Pēc kopā nodzīvotiem 40 gadiem, no kuriem 39 pavadīti laulībā, maijā Jānis un Dina Zuzāni plašākai sabiedrībai pavēstīja, ko nolemts iet katram savu ceļu, un dažus mēnešus pēc paziņojuma Dina sniegusi pirmo interviju. Izdevumam ”Privātā Dzīve” viņa pastāstījusi, ka pēc laulības dzīves izjukšana dusmu un naida uz bijušo dzīvesbiedru viņai nav un no šīs situācijas viņa centusies iziet paceltu galvu.

Kamēr bijušajam vīram jau izveidojušās jaunas attiecības, viņa nopietnas attiecības pagaidām nevēlas. ”Vēl esmu pārejas posmā,” viņa skaidrojusi ”Privātajai Dzīvei”.

Zuzānu pāris šķiroties nosvin pazīšanās 40. gadadienu

Tāpat Dina atklājusi, kā sadalīti pārim piederošie īpašumi un mākslas darbi.

“Mums tagad ir dalīti īpašumi. No šīs dienas esam juridiski sveši cilvēki, lai gan līdz faktiskajai laulības šķiršanai mēnesi vēl jāgaida. Man paliek Ķīpsalas māja ar visu iedzīvi, māja Ainažos, daži Elizabetes ielas dzīvoklī, Jānim – dzīvoklis Elizabetes ielā un mākslas centrs “Zuzeum”, par kuriem viņam gada laikā man jāizmaksā daļa, par kādu esam vienojušies, kā arī apsaimniekošanas izdevumi,” viņa atklājusi ”Privātajai Dzīvei”.

Dinas īpašumā paliks arī Ķīpsalas dārza skulptūras, kas ir starptautiski nozīmīgi mākslas darbi, izņemot Olgas Šilovas veidoto skulptūru, kas bija sievas dāvana vīram viņa 60. gadu dzimšanas dienā.

Abi sadalījuši arī privāto mākslas kolekciju. “Man palika vecmeistaru darbi – tie, kas man sirdij tuvi. Jānim tagad interesē pavisam cita veida mākslas nekā agrāk. Jauna dzīve, jaunas intereses. Ir cilvēki, kas manu kolekciju pieskatīs un, kad būs nepieciešams, dos izstādēm. Savās mājās arī nomainīju gleznas – gribas ko vieglu, gaišu, tādu, kas mani ceļ. Drūmos, klasiskos darbus nomainīju pret dzīvespriecīgākiem. Atstāju vien Purvīša, Federa, Hūna un Valtera gleznas,” izdevumam atklājusi Zuzāne.

5 komentāri