Miljardieris Masks sācis tikties ar dziedātāju Grimes

Pievienot komentāru
Miljardieris Masks sācis tikties ar dziedātāju Grimes
REUTERS/LETA

Nedēļas sākumā Ņujorkas Metropolitēna mākslas muzejā norisinājās ikgadējā ”Met Gala” ceremonija, kas ik pavasari pulcē šovbiznesa zvaigznes un pasaules ietekmīgos ļaudis. Iespēju mirdzēt uz sarkanā paklāja un atrādīt savu jauno sirdsdāmu izmantoja arī viens no pasaules bagātākajiem cilvēkiem.

Tērpu institūta noslēguma balle “Met Gala” pasaulē zināma kā viena no gada grandiozākajām tērpu parādēm, kurā slavenie ļaudis atrāda ne tikai savu gaumes un stila izjūtu, bet prožektoru gaismā padižojas arī ar savu jauno sirdsāķīti.

Pirmdien, 7. maijā, vienu no greznākajiem šovbiznesa burziņiem apmeklēja arī kompānijas ”Tesla Motors” līdzdibinātājs un izpilddirektors miljardieris Īlons Masks (46). Viņš uz smalko ballīti bija ieradies kopā ar kanādiešu elektropopa princesi Grimes, īstajā vārdā Klēru Bušē (30), ar kuru sācis tikties.

Kā atsaucoties uz izdevumu “New York Posts’s Page Six” raksta “The Guardian”, Masks un Bušē attiecības ilgst mēnesi. Šī bija pirmā reize, kad abi sabiedrībā parādījās kā pāris.

Iepriekš Masku vienojušas romantiskas attiecības ar aktrisi Amberu Hērdu, kura pazīstama kā Holivudas spīdekļa Džonija Depa bijusī laulātā draudzene.

Vairāk par ”Met Gala” ceremonijas norisi lasi šeit!