Miljardiera Maska mīļotā ar kailfoto paziņo par grūtniecību

5 komentāri
Miljardiera Maska mīļotā ar kailfoto paziņo par grūtniecību
INSTAGRAM

Ar skaistiem jaunumiem par gaidāmo ģimenes pieaugumu šonedēļ nākusi klajā kanādiešu dziedātāja Klēra Bušē jeb Grimes, kuru vieno romantiskas attiecības ar ASV kompāniju “SpaceX” un “Tesla” dibinātāju un vadītāju Īlonu Masku.

Par grūtniecību 31 gadu vecā dziedātāja paziņojusi ar sociālo tīklu starpniecību, vietnē ”Instagram” publicējot pikantu bildīti, kurā viņa pozē kaila un uz vēdera ir iefotošopētas bērniņa aprises.

To, ka drīzumā kļūs par māti, Klēra apstiprināja, arī komentārā atbildot fanei, kura izteica atzinību publiski dalīties ar tik drosmīgu fotogrāfiju.

View this post on Instagram

Censored for insta haha – almost got away w it 😮

A post shared by Grimes (@grimes) on

Jāteic, šī ir grūtniecības foto cenzētā versija. Oriģinālu, kas joprojām aplūkojams dziedātājas ”Twitter” kontā, vietnes ”Instagram” administrācija nolēma dzēst, jo tajā bija redzami dziedātājas atkailinātie krūšu gali.

Nedēļas nogalē Grimes savā “Instagram” foto blogā publicēja vēl vienu momentuzņēmumu, kurā redzams viņas augošais puncītis.

View this post on Instagram

A post shared by Grimes (@grimes) on


Šis būs Grimes pirmais bērniņš, savukārt Īlons jau ir tēvs pieciem dēliem – dvīņiem Grifinam un Haviēram, kā arī trīņiem Kajam, Saksonam un Demienam.

Masks un Bušē attiecības uzsāka 2018. gada pavasarī.

5 komentāri