Mīļi foto: Magones vīrs aktīvi iesaistījies mazā Fēniksa audzināšanā

30 komentāri
Mīļi foto: Magones vīrs aktīvi iesaistījies mazā Fēniksa audzināšanā
Privātais arhīvs

Šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībniece un dzejniece Magone Šutoviene (agrāk Burka) pēc pirmās nedēļas ar dēliņu Fēniksu turpina starot laimē un mīlestībā. Lielu lomu dēla audzināšanā uzņēmies Magones vīrs un dēliņa tētis Zans, tā ka pēc diviem dēliem, kurus uzaudzinājusi bez vīriešu atbalsta, dzejniece beidzot bauda īstu pilnas ģimenes laimi.

Ekskluzīvi Skaties.lv lasītājiem Magone atrāda attēlus ar mazo Fēniksu, un teju visos puisēns redzams kopā ar gādīgo tēti.

Kā atklāj Magone, tēvs ir kopā ar atvasīti jau no dzimšanas brīža – viņš piedalījies dzemdībās un arī tagad uzņēmies daļu pienākumu.

”Vīrieša, tēva mīlestība. Kaut visi tā mīlētu!” attēlus raksturo Magone.

Tā kā abus vecākos dēlus Robertu un Raimondu Saulgaiti viņa uzaudzinājusi kā vientuļā mamma bez kāda vīriešu atbalsta, viņa jo īpaši novērtē Zana atbalstu rūpēs par Fēniksu.

Kāpēc dots vārds Fēnikss? Lasi TE!

Kā stāsta trīs dēlu mamma, tēvs kopā ar dēliem dodas vizināt jaunāko – Fēniksu – ratiņos, izbaudot Londonas skaisto atvasaru, kā arī vanno dēliņu. Pēc vannas tēvs un dēls izbaudot ”skin to skin” kontaktu, kas ir ļoti svarīgs, lai stiprinātu saikni starp tēvu un dēlu.

”Mīlestība ne tikai smaržo pēc visiem pasaules ziediem reizē. Tas ir kaut kas tāds, ko vēl vārdi nav ietērpuši dzirdamā izteiksmē,” Šutovu ģimenes ikdienu raksturo Magone.

Kā atklāj dzejniece, viņa un vīrs auguši bez tēva, un tas ir papildus iemesls tam, kāpēc šajā ģimenē tēva loma tiek vērtēta tik augstu.

”Mēģinām mūsu dēlam sniegt to, ko paši būtu ilgojušies saņemt,” tā Magone.

Viņa netur ļaunu prātu arī uz savu vecāko dēlu tēviem par neiesaistīšanos audzināšanā – re, cik skaisti galu galā dzīve visu salikusi pa plauktiņiem.

”Ventis uz Zemes atstājis dēlu kas ir brīnišķīgs brālis un sargātājs mazākajam. Vismaz tik laba Ventis manā dzīvē izdarījis,” ļaunu prātu netur Magone.

Ar savas ģimenes stāstu viņa vēlas iedrošināt arī citus jaunos tētus. ”Nebaidīties savu instinktu, jūtu, emociju, ļauties brīnumam, ko tikai Debess var izskaidrot.

Tāpat arī iet līdzi sievietei uz radībām. Tikai tā vīrietis var īsteni izprast un novērtēt dzīvību,” jaunos tētus iedrošina Magone.

Kā pēc pirmās nedēļas ar jaundzimušo smaida dzejniece, izgulēsies kapā – mātes misija ir rūpes par mazo! ”Dzīvē jāizdzīvo ik mirklītis, kaut reizēm grūts un asras kaklā sprūst,” tā Magone.

Starp citu, kādu vakaru, ēdinot mazo Fēniksu, Magone sapratusi, ka dzīvē piepildījies viens no viņas skaistajiem dzejoļiem, ko dzejniece laipni piedāvā arī Skaties.lv lasītājiem.

Magone Burka

Magone Burka
Dzejniece

LĪGAVA

Balta līgava ienākusi dārzā.

Vai tā es vai kāda cita?

Zelta paundi kā asaras birst,

apēsta maize neatdota!

Nāks rudens.

Līgavai rokās sarkanu ābolu grozs.

Nāks rudens.

Man rokās mazs eņģelīts būs!