Mīļi foto: kā Latvijas slavenības godina Tēva dienu

1 komentārs
Mīļi foto: kā Latvijas slavenības godina Tēva dienu
INSTAGRAM

Svētdien, 8. septembrī, Latvijā tiek svinēta Tēva diena. Arī daudzas pašmāju slavenības saņēmušas sirsnīgus sveicienus no savām atvasēm un paši godinājuši savus tētus, sociālajos tīklos publiskojot mīļus foto un pateicības vārdus.

Tēva dienā ar īpašu foto atbalstītājus iepriecinājis pazīstamais teātra režisors Alvis Hermanis – viņš sociālajos tīklos palepojies ar savām septiņām atvasēm.

Dziedātājas Dināra Rudāne un Marta Grigale padalījušās ar savu vīru un meitiņu foto, bet skaistu ģimenes bildīti publicējusi pasaulslavenā latviešu tetovētā modele Monami Frost, īstajā vārdā  Irēna Straume.

Foto, kurā pozē kopā ar savu tēvu, publiskojis TV raidījuma “SuperBingo” vadītājs Armands Simsons, politiķis Edgars Jaunups atrādījis gan savu tēvu Modri Jaunupu, gan dēlu Karlu, līdzīgu kadru “Instagram” īsajos stāstiņos publicējis mūziķis Miks Dukurs.

“Ir brīnišķīgi, ka ir tāda diena, kad skaļi atzīties mīlestībā un apbrīnā saviem tēviem un bērnu tēviem! Daudz labu vārdu par tētiem šodien te var izlasīt, un tas priecē! Arī es pievienojos ar vislielāko pateicību savam tētim par to, ka viņš vārdam ”tētis” ir piešķīris spilgtu nozīmi, un manu meiteņu tētim par to, ka viņš to tikai papildina. Mīlam,” vietnē “Instagram” raksta LNT ētera personība un divu bērnu māmiņa Rūta Dvinska.

Sirsnīgu apsveikumu Tēva dienā no ģimenes dāmām saņēmis šovmenis Renārs Zeltiņš. “Šodien priecājos par visiem lieliskajiem tētiem, taču jo īpaši par gādīgu, sirsnīgu, mīlošu, jautru un pozitīvu, dažkārt stingru un vienmēr klātesošu – mūsu ģimenes tēti, Emmas supervaroni Renāru Zeltiņu,” sociālajos tīklos vēstījusi Zeltiņa sieva un meitas māmiņa Ieva.

Tēti par savu spervaroni uzskata arī grupas “Prāta vētra” solists Renārs Kaupers un pazīstamās kūku cepējas Annas Pannas meita Hanna.

Tāpat mīļus sveicienus īpašajā dienā no savām atvasēm saņēmuši aktieris un pasākumu vadītājs Kristaps Rasims un populārais dīdžejs Gustavito, īstajā vārdā Gustavs Vītoliņš.

Ar aizkustinošu foto, kurā redzams mīļotais Toms Bērziņš un abu kopīgā meitiņa Elza, atbalstītājus iepriecinājusi pazīstamā fitnesa instruktore un uztura speciāliste Justīne Apine.