Miks Ozoliņš uzrakstījis provokatīvu grāmatu par dzīvē pieredzēto

2 komentāri
Miks Ozoliņš uzrakstījis provokatīvu grāmatu par dzīvē pieredzēto
INSTAGRAM

Skandalozais režisors Miks Ozoliņš, kurš jau vairāk nekā 10 gadus dzīvo Amerikā, uzrakstījis pašanalītisku grāmatu par sevi, saviem dzīves skolotājiem un mums visiem. Patiesi iesaistīto personu vārdi, attiecību un vienas nakts sakaru iztirzājums! Provokatīvi, bet patiesi!

Jaunajā grāmatā Miks Ozoliņš pilnīgi atklāti analizē dzīvē pieredzēto. Tajā tiek aprakstītas gan romantiskās attiecības un vienas nakts sakari, gan attiecības ar vecākiem un draugiem, pacēlumi, kritumi un tiem sekojošie jaunie pacēlumi.

Foto: Miks Ozoliņš divu mēnešu laikā zaudējis ”riepiņu” un uzaudzējis muskuļus

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Miks Ozoliņš bauda dzīvi Losandželosā. Vai režisors plāno reiz atgriezties Latvijā?

”1001 Guru” ir par patiesākajiem un labākajiem skolotājiem dzīvē,” stāsta autors. ”Uzskatu, ka jebkurš cilvēks, kurš atstāj dzīvē kādu nozīmīgu emociju buķeti vai notikumu virkni neatkarīgi no pazīšanās laika, ir kā skolotājs. Bērni vecākiem un vecāki bērniem, vīri sievām un otrādi. Tas attiecas arī uz ”neizdevušos” romantisko attiecību dalībniekiem.

Ir ļoti grūti, kad kāds no cilvēkiem, ar ko saikne ir bijusi īpaši spēcīga, tavu dzīvi pamet, pārtraucot attiecības vai aizejot aizsaulē. Taču tad, kad tu spēj izrauties no smago emociju apātijas un paraudzīties uz šīm ”nokalpojušajām” vai ”sevi un otru piepildījušām” attiecībām no malas, ir iespējams saprast, kādu mācību no konkrētā cilvēka uzturēšanās dzīvē bija iespēja gūt. Vēlos būt pateicīgs visiem dzīvē sastaptajiem ļaudīm un izdzīvotajiem notikumiem.”

Grāmata “1001 Guru” ir milzīga pateicība visiem sastaptajiem cilvēkiem neatkarīgi no savstarpējā naida, iekāres vai mīlestības. Mūsdienās daudzi meklē skolotājus atšķirīgās reliģijās un dažādās valstīs, bet saskatīt guru savā blakus esošajā cilvēkā vai notikumā, kurā esam iesaistīti, var ne katrs

Grāmatu iespējams iegādāties latviešu, krievu un angļu valodās un viena eksemplāra cena ir 9 ASV dolāri.

2 komentāri