Komentāri
Mātes cerībās esošā modele iepriecina fanus ar ērmīgu “topless” foto
REUTERS/LETA

Amerikāņu modele Krisija Teigena, kura ir otrā mazuļa gaidībās, visai asprātīgā veidā apgājusi vietnes “Instagram” noteikumu liegt publicēt pārāk atklātus kailfoto. Te ir ko pamācīties!

Apzinoties, ka pašas virtuvē tapusī fotogrāfija, kurā 32 gadus vecā skaistule kailām krūtis gatavo salātus, “Instagram” neies cauri, Taigena to nolēmusi uzlabot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc nelielas bildes apstrādes foto tikai ieguvis. Tagad viņas kuplās krūtis “piesedz” divi salātu šķīvīši.

Kamēr daži nav slēpuši mulsumu un ir neizpratnē, kādēļ “lielais gods” uzticēts tieši salātiem, vairums no viņas vairāk nekā 16 miljoniem fanu meistarstiķi uzņēmuši ar sajūsmu, slavējot sievietes izdomu un skaistumu, kam grūtniecība ļāvusi uzziedēt ar jaunu sparu.

Apspriestā bildīte:

Teigenas un amerikāņu dziedātāja Džona Ledženda ģimenē jau aug meitiņa. Zināms, ka gaidāmais mazulis būs puisītis.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl