Māte kristiete, tēvs musulmanis! Šovu zvaigzne Jeļena skaidro, kādā reliģijā tiks audzināta meita

17 komentāri
Māte kristiete, tēvs musulmanis! Šovu zvaigzne Jeļena skaidro, kādā reliģijā tiks audzināta meita
INSTAGRAM

Televīzijas šovu zvaigzne Jeļena Karadžana ir laimīgi precējusies ar turku Ševketu Karadžanu, pāris audzina četrus mēnešus vecu meitiņu Stefāniju Asju. Jeļena un Ševkets pārstāv katrs savu reliģiju, kādā reliģijā tiks audzināta meitiņa?

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Jeļena paziņo, ka viņas meitiņa, tāpat kā viņa, ir Latvijas pilsone, māte un meita dala arī vienu asinsgrupu.

Šovu zvaigzne Jeļena par attāluma attiecībām, audzinot meitiņu

Divi mēneši pēc dzemdībām! Vai šovu zvaigznei Jeļenai izdevies zaudēt grūtniecības laikā uzkrātos kilogramus?

Pagaidām mazā Stefānija Asja tiek audzināta pēc kristietības tradīcijām. Tomēr savienībā, kurā mamma ir kristiete un tēvs musulmanis bērns automātiski uzskatāms par musulmani.

”Vīram nav nekas pret kristietību. Viņš saka, kad meitiņa paaugsies un sapratīs, kas īsti ir reliģija, tad pati izvēlēsies savu reliģisko piederību. Nepieciešamības gadījumā mēs viņu arī kristīsim,” tā Jeļena.

Vīra reliģija īpaši neietekmē Jeļenu, no turku paražām sieviete zina visu, kas attiecas uz viesu uzņemšanu un pieklājības normām. Vīrietis neapgrūtina viņu ar reliģiju, paražām.

”Kas attiecas uz apģērba izvēli – pieticīgāk, bez lieki atkailinātām ķermeņa daļām, bet tā bija mana personīgā izvēle, cieņā pret vīru un viņa reliģiju,” atbalstītājiem pastāsta Jeļena.

Arī meitas vārda izvēlē neiztika bez divu dažādu kultūru sadursmes, kas veiksmīgi tika atrisināta ar diviem vārdiem. Latvijā mazulīti sauc par Stefāniju, bet Turcijā par Asju.

”Vēl pirms dzemdībām zināju, ka meitai būs divi vārdi, jo Turcijā mūsu vārdi nepastāv. Vīra pusē bija vieglāk, viņiem ir tradīcija saukt bērnu pēcteču vārdos un meitai tika vīra vecmāmiņas vārds – Asja. Vārds Stefānija nejauši ienāca prātā un iepatikās pēc skanējuma. Uzreiz saņēmu arī vīra akceptu,” paskaidro Jeļena.

Četrus mēnešus vecās Stefānijas Asjas mamma pačukst, ka nākamo reizi ģimene būs kopā, kad viņa ar mazulīti, dosies uz Turciju. Brauciens plānots tuvāko mēnešu laikā, Stefānijai Asjai vēl jāpaaugas pirms iepazīšanās klātienē ar tēva radiem.

17 komentāri