Māsas Zeltiņa un Valaine mirdz modes bodītes atvēršanā

Pievienot komentāru
Māsas Zeltiņa un Valaine mirdz modes bodītes atvēršanā
Vadims Bazalijs

Rīgas jūgendstila centrā, Alberta ielā šonedēļ durvis vēris jauns apģērbu veikals ”Noname Place”. Atklāšanas svētkos, kuru devīze bija devīze bija ”This is a woman’s world”, ceturtdien, 24. maijā, pulcējās vairākas sabiedrībā zināmas dāmas.

Smalko burziņu apmeklēja aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa un viņas māsa Lauma Valeine. Abas pasākumā izskatījās īpaši starojošas. Agnese uz svinībām ieradās, tērpusies svītrainās biksēs un kreklā, bet Lauma valdzināja atturīgā melnā kleitā un žaketē.

Viesu vidū bija arī ”Rīgas balles” patronese Natālija Tumševica, apģērbu dizainere Viktorija Joniene, uzņēmējs Andrejs Feldmanis ar sievu Aleksandru Krasovicku, dizainere Julina Lopatina un citi stila un modes pazinēji.

Apmeklētāji varēja vērot veikalā pārstāvēto zīmolu kolekciju skates, piedalījās dekoratorēšanas un floristikas meistarklasē, baudīja īpašas uzkodas un šampanieti.

Par īstas ballītes atmosfēru gādāja dīdžejmeitene Ališera Jakupova, bet namamātes ādā iejutās pasniedzēja un pasākumu vadītāja Ieva Adamss.

Kā norāda ”Noname Place” pārstāvji, jaunā modes bodīte apvienos svaigus un spilgtus jauno Latvijas dizaineru zīmolus.