3 komentāri

“Mans pirmais tālais un neaizsniedzamais sapnis sākās Sabilē,” atzīst dziedātājs un talantu šova “X Faktors” vadītājs Markus Riva. Šodien viņš ir pazīstams skatuves mākslinieks kā Latvijā, tā arī Krievijā, bet sapnis par mūziķa karjeru sācies tieši par Kurzemes Šveici dēvētajā mazpilsētā.

Markus Riva, īstajā vārdā Miķelis Ļaksa, ir kurzemnieks – viņš nāk no Sabiles, paša vārdiem, ļoti iedvesmojošas un mākslinieciskas pilsētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Sabile man ir svarīga ar to, ka Sabilē sākās mana dzīve un mans ceļš, kas ir saistīts ar skatuvi, ar mūziku – ar pirmajiem skatuves dēļiem, ar pirmajām mūzikas skolām un radošumu, ko vispār dod Sabile. Tā ir ļoti gleznaina un skaista pilsēta, kur bērnībā es zināju katru stūri.

Tagad gan sen nav bijusi iespēja aizbraukt un paložņāt pa bērnības takām, bet katrā ziņā smadzenēm un sirdī tas ir palicis,” raidījuma “900 sekundes” rubrikā “Es esmu no laukiem!” stāsta Markus Riva.

Lasi arī Baibas Sipenieces-Gavares stāstu par Jaunpili!

”Sabile noteikti ir mans pamats. Un es domāju, ka man dzīve būtu pavisam citādāka, ja es būtu piedzimis rīdzinieks.

Es jūtu, ka šie desmit gadi Sabilē man dzīvē ir ļoti daudz devuši. Un tik tiešām, ja es būtu piedzimis Rīgā, tad es varētu būt cits cilvēks. Ne sliktā nozīmē,” norāda skatuves mākslinieks.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl