Markus Riva lepns par savām saknēm Sabilē: Ja es būtu dzimis rīdzinieks, es būtu cits cilvēks

3 komentāri
Markus Riva lepns par savām saknēm Sabilē: Ja es būtu dzimis rīdzinieks, es būtu cits cilvēks
facebook.com/MarkusRivaOfficial/

“Mans pirmais tālais un neaizsniedzamais sapnis sākās Sabilē,” atzīst dziedātājs un talantu šova “X Faktors” vadītājs Markus Riva. Šodien viņš ir pazīstams skatuves mākslinieks kā Latvijā, tā arī Krievijā, bet sapnis par mūziķa karjeru sācies tieši par Kurzemes Šveici dēvētajā mazpilsētā.

Markus Riva, īstajā vārdā Miķelis Ļaksa, ir kurzemnieks – viņš nāk no Sabiles, paša vārdiem, ļoti iedvesmojošas un mākslinieciskas pilsētas.

“Sabile man ir svarīga ar to, ka Sabilē sākās mana dzīve un mans ceļš, kas ir saistīts ar skatuvi, ar mūziku – ar pirmajiem skatuves dēļiem, ar pirmajām mūzikas skolām un radošumu, ko vispār dod Sabile. Tā ir ļoti gleznaina un skaista pilsēta, kur bērnībā es zināju katru stūri.

Tagad gan sen nav bijusi iespēja aizbraukt un paložņāt pa bērnības takām, bet katrā ziņā smadzenēm un sirdī tas ir palicis,” raidījuma “900 sekundes” rubrikā “Es esmu no laukiem!” stāsta Markus Riva.

Lasi arī Baibas Sipenieces-Gavares stāstu par Jaunpili!

”Sabile noteikti ir mans pamats. Un es domāju, ka man dzīve būtu pavisam citādāka, ja es būtu piedzimis rīdzinieks.

Es jūtu, ka šie desmit gadi Sabilē man dzīvē ir ļoti daudz devuši. Un tik tiešām, ja es būtu piedzimis Rīgā, tad es varētu būt cits cilvēks. Ne sliktā nozīmē,” norāda skatuves mākslinieks.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl