Mammu iedvesmotāja Katrīna Puriņa-Liberte piedzīvojusi spilgtas pārvērtības

0 Komentāru
Mammu iedvesmotāja Katrīna Puriņa-Liberte piedzīvojusi spilgtas pārvērtības
INSTAGRAM

Eksperimentiem ar savu vizuālo tēlu ļāvusies divu meitu māmiņa un dūla Katrīna Puriņa-Liberte – viņa šonedēļ sociālajos tīklos padalījusies ar bildīti, kurā redzams, ka no blondīnes kļuvusi par tumšmati.

Katrīnu Puriņu-Liberti, kura plašākai sabiedrībai zināma kā TV šova ”Latvijas princese 2008” uzvarētāja, ilgus gadus pazinām kā blondu matu īpašnieci, bet nu viņa nolēmusi atsvaidzināt savu tēlu un kļuvusi par bruneti.

Jauno imidžu Katrīna nodemonstrējusi draugiem un atbalstītājiem, publicējot bildīti vietnē ”Instagram”.

”Jauna es,” ar jauno matu krāsu pazīstamā māmiņa palepojusies virtuālajā vidē un šajā saistībā atklājusi kādu noslēpumu.

 

View this post on Instagram

 

NEW ME.?? Pateikšu noslēpumu. Man ir ļoti īpašas attiecības ar savām matu krāsām, pēc tām var pateikt visus procesus, kas manī notiek)) Tumšos matus es parasti krāsoju, kad nonāku vislīdzsvarotākajā un mierīgākajā savas esības stāvoklī. Kad man negribas nevienam neko pierādīt, negribas cīnīties un nemitīgi patikt, kā vienīgi būt sarunā un līdzgaitā pašai ar sevi, pierādīt gribas- bet pašai sev, nevis citiem. Manī ir harmonija. Es esmu es pati. Tāda mierīga un ļoti stipra. Brūnie mati manā dzīvē vienmēr simbolizēs uzvaru pār skumjām, pār grūtiem dzīves posmiem. Es esmu ļoti kontrastains cilvēks. Zinu, ka daudziem (lasīt: vīram)) ar to nav viegli. Bet tādēļ jau es te esmu- lai atrastu to līdzsvaru un mācītos būt. Pavasarī, uz maiju, gan jau, ka atkal būšu blonda, zināmu notikumu dēļ, bet kazi…šobrīd jūtos tieši šādi un man tas patīk!

A post shared by Katrina Purina-Liberte (@perlumamma.lv) on

”Man ir ļoti īpašas attiecības ar savām matu krāsām, pēc tām var pateikt visus procesus, kas manī notiek.

Tumšos matus es parasti krāsoju, kad nonāku vislīdzsvarotākajā un mierīgākajā savas esības stāvoklī. Kad man negribas nevienam neko pierādīt, negribas cīnīties un nemitīgi patikt, kā vienīgi būt sarunā un līdzgaitā pašai ar sevi, pierādīt gribas – bet pašai sev, nevis citiem. Manī ir harmonija. Es esmu es pati. Tāda mierīga un ļoti stipra.

Brūnie mati manā dzīvē vienmēr simbolizēs uzvaru pār skumjām, pār grūtiem dzīves posmiem. Es esmu ļoti kontrastains cilvēks. Zinu, ka daudziem (lasīt: vīram) ar to nav viegli. Bet tādēļ jau es te esmu, lai atrastu to līdzsvaru un mācītos būt,” klāstījusi pazīstamā māmiņa.

Viņa spriež, ka ap maiju atkal varētu atgriezties blondīnes ampluā.

Pagājušajā nedēļā sievišķīgas pārvērtības piedzīvoja arī uzņēmēja Linda Mūrniece.
0 Komentāru