Māksliniece Ieva Bondare safrizē mīļoto vīru: Cerēju uz brīnumu, brīnums nenotika, un es riskēju!

5 komentāri
Māksliniece Ieva Bondare safrizē mīļoto vīru: Cerēju uz brīnumu, brīnums nenotika, un es riskēju!
KASPARS KRAFTS, F64

Laikā, kad ārkārtējās situācijas un ierobežojumu dēļ aizliegti friziera apmeklējumi, ne vienam vien stiprā dzimuma pārstāvim ir īsts izaicinājums aizvien izskatīties pieklājīgi. Piemēru, kā vīra kungu safrizēt mājas apstākļos, šonedēļ nodemonstrējusi pazīstamā māksliniece Ieva Bondare.

Kā sociālas tīklos atklājusi Ieva Bondare, lēmums ķerties pie matu griežamās mašīnītes, lai savestu kārtībā laulātā drauga politiķa Mārtiņa Bondara matus, nav bijis spontāns.

“Tā pienāca diena, kad ķēros savest kārtībā mana mīļotā vīrieša matus!

Atzīšos – jau kādas divas nedēļas atliku un cerēju uz brīnumu! Brīnums nenotika, un es riskēju! Mani mīļie matu mākslinieki, lūdzu, mani nekritizēt, es vadījos pēc sajūtām un pat iepriekš neiedomājos apskatīties nevienu “jūtūba” piemēru,” vēstījusi māksliniece.

“Drusku sanāca sakopt Mārtiņu,” to, ka risks attaisnojies, uzsver Ieva un pauž cerību, ka drīzumā Mārtiņš varēs safrizēties pie profesionāļa – slavenību iecienītā matu meistara: “Ceru, ka nākamo reizi jau varēs Kristaps Slakters no “House of Hair” izlīdzināt manus radītos robus!”

Tā pienāca diena, kad ķēros savest kārtībā mana mīļotā vīrieša matus!Atzīšos – jau kādas divas nedēļas atliku un…

Posted by Ieva Bondare on Monday, January 18, 2021

5 komentāri