Maira atbilde Gunāram par Eglītes ”nocelšanu”

17 komentāri
Maira atbilde Gunāram par Eglītes ”nocelšanu”
F64

Pagājušās nedēļas izskaņā sabiedrībā kopā negaidīti izgāja ”Piecērt Eglītei!” zvaigznes Līga Eglīte un Gunārs Sārtaputns. Abu ķermeņa valoda nepārprotami liecināja, ka abu attiecības ir tuvākas. Dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš, kuru Eglīte izvēlējās šovā un ar kuru nesen baudīja SPA atpūtu, atklāj, ko par šo visu domā.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Mairis, viņš esot pārsteigts par Līgas lēmumu – pēc izbaudītas SPA romantikas tomēr atgriezties pie 34 gadus vecākā Gunāra.

”Esmu pārsteigts, bet, ja piesaista vecāki, kāpēc gan ne? Bet mani tas pārsteidz. Mums katram ir sava izvēle, bet, vai izvēlamies pareizo ceļu, lūk, tas ir jautājums. Vienu varu teikt – lai jau izdodas, ja vēlas,” notikumus komentē Mairis.

Puisis uzsver, ka lai jau Eglīte atpūšas un papriecājas, viņam arī vēl būs, ko teikt. Starp citu, arī Mairim vēl Eglīti būs jātiekas – abi sarunājuši kopā sportot pie Daiņa Zāģera.

Kā paziņojis Gunārs, viņš gatavs cīnīties par Eglīti, ja Mairim būs kas iebilstams, ar dūru spēku, ”Noorganizējiet mums boksa ringu. Trīs sitieni mani, viņš var sist, cik grib. Redzēsim, kurš uzvarēs! Lai iet duelis, kā senajos laikos!” par Eglīti duelēties Mairi aicina Gunārs. Vairāk lasi TE!

”Es Gunāra spēlē es neiesaistīšos. Atbildēšu ar ko citu, bet es nebūšu tas, kur dosies spēlē. Bet varu pateikt, būs laba atbilde no manis. Un lai priecājas, sveicienu nodošu ar Skaties.lv starpniecību. Būs, pavisam drīz,” brīdina dzejnieks. ”Un par tiem ragiem, ko Gunārs teica, es esmu vērsis, tā ka es vien pasmejos.”

Mairis jau tagad prognozē, ka Eglīte ar Gunāru vēl apdedzināsies.

”Visgardāk smejas tas, kurš smejas pēdējais. Lai jau spēlējas, bet, pirms saka ”hop” vispirms, lai trīs reizes padomā, vai ir gatava lēkt.

Es, salīdzinot ar viņu, esmu pieaudzis cilvēks, neiešu spēlēties.

‘’Viņš pat vēl lāgā nav sajutis, cik lieli pupi Eglītei ir, bet es jau zinu!’’ Saimnieka Gunāra paziņojums Mairim

Un, starp citu, par sieviešu skaistumu neviens tā neizsakās. Sievietēm ir krūtis, ne pupi. Kur manieres pret sieviešu skaistumu?” Gunāram iedzeļ Mairis.

Skaties.lv sekos notikumu attīstībai.