Mainījusi matu krāsu un aizbraukusi no valsts. Kā gadu pēc blondīņu šova dzīvo pašpārliecinātā Vlada

0 Komentāru
Mainījusi matu krāsu un aizbraukusi no valsts. Kā gadu pēc blondīņu šova dzīvo pašpārliecinātā Vlada
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Apritējis gads kopš šova ”Blonde Voyage”, un vairāku dalībnieču dzīve šajā laikā apgriezusies kājām gaisā. Atraktīvā Vlada Ivanovska, kura šovā nebaidījās skaļi paust savu viedokli un iemantoja skandalozākās dalībnieces slavu, gadu pēc blondīņu šova vairs nemaz nav gaišmate. Un arī nedzīvo Latvijā.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Vlada, ”Blonde Voyage” viņas dzīvē bijis kā viena cikla noslēgums – kā atvadas no gaišajiem matiem un arī Latvijas.

”Man dzīve pēc ”Blonde Voyage” tiešām mainījās kardināli. Pārcēlos uz Londonu un, kā saka, izbaudu dzīvi. Autovadītāja tiesības arī kabatā beidzot, tā ka viss kustas, dzīvīte dzīvojas, viss ir super,” Skaties.lv atklāj Vlada. Nu jau būs gads, kopš viņa dzīvo un strādā Anglijā. Un kopš nav blondīne.

Vientuļā mamma Antra savukārt ”Blonde Voyage” atradusi mīlestību! Lasi TE!

”Kā saka, ja maina dzīvi, tad pirmais, ko maina, ir matu krāsa, tāpēc ar šovu tam nav nekāda sakara,” skaidro Vlada. Ar pārējām ”Blonde Voyage” meitenēm viņa kontaktu neuztur – kā smejas Vlada, viņai jau šovā trīs dienas dzīvot kopā ar vēl piecām gaišmatēm bijis gana.

”Neesmu tā meitene, kura vīrietim uzreiz dos vairāk.” Blondīņu šova pašpārliecinātās Vladas stāsts

”Anglijā strādāju parasto ofisa darbu, pārsvarā darbs ar papīriem un cilvēkiem. Nekas super interesants. Esmu apmierināta ar visu, bija grūti no sākuma, bet tagad viss ir ļoti labi! Galvenais atrast pareizos cilvēkus, kuri dos padomus un rādīs ceļus, pa kuriem iet,” par jauno dzīvi stāsta Vlada.

Vēl viens jaunums viņas dzīvē ir ”bēbītis”. ”Man ir tagad mans bēbītis, kuru es ļoti loti mīlu! Mans mazais cepumiņš. Mans Kukijs,” sajūsminās blondīņu šova zvaigzne.

Vlada Latvijā zināma ne tikai kā šovu zvaigzne – savulaik kopā ar Intaru Loginu viņa varēja lepoties ar visai ievērojamiem panākumiem mūzikā. Nu gan dziedāšana atlikta otrajā plānā.

”Mājās es dziedu, dziedu ļoti daudz, bet tas tā… Kad paliek vai nu ļoti skumji vai ļoti jautri, dziedu draugu kompānijā piektdienas vakarā,” smejas Vlada.

0 Komentāru